TC Kimlik numarası son hanesi 0 ile 8 arasında olan kişilere 9100 TL ödeme yatıyor! Bugün başladı. Kampanya detayları hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. İşte açıklama...

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

TC Kimlik numarası son hanesi 0 ile 8 arasında olan kişilere 9100 TL ödeme yatıyor! Bugün başladı. Kampanya detayları hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. İşte açıklama... 

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan son dakika kampanyasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, 9100 TL ile ödemeleri kendi kimlik numarasına göre Onay alarak kullanacaktır. Tc kimlik numaramız üzerinden yapılacak olan bu son dakika kampanyasında başvuru yaptıktan sonra incelemeye alınacak ve inceleme sonucunda sizlerin ne kadar onay verileceği hakkında bilgiler verilecektir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank'ın başlatmış olduğu bu kampanyaya katılarak, kimlik numaranız üzerinden sorgulama yapabilir ve nakit kredi kullanabilirsiniz. 

9100 TL kullanacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar işlem yapacaklar ve bu işlem sonrasında da ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapma imkanından faydalanacaklardır.

Yapı Kredi Bankası Üzerinden Kimlik Numarasına Göre 9100 TL Ödeme 

tc-kimlik-numarasi-son-hanesi-0-ile-8-arasinda-olan-kisilere-9100-tl-odeme-yatiyor-bugun-baslad1

Yapı Kredi Bankası üzerinden kimlik numaranıza göre, 9100 TL ödeme alacak olan vatandaşlar başvurularını hemen SMS atarak hızlı bir şekilde yapabilecek. 9100 TL ödeme alacak olan kişiler başvurularını cep telefonları üzerinden, atacakları mesaj sonrasında onay almaları durumunda en yakın banka şubesinden kimlikle kullanabilecektir. 

Sms ile başvuru yapmak için bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına gönderin. Yapı Kredi Bankası kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara ayrıca bu krediler haricinde banka şubelerinden banka ATM'sinden ve müşteri hizmetleri numarası üzerinden de diledikleri zaman başvurusunu yapabiliyor. 

QNB Finansbank SMS Attırıyor!

QNB Finansbank Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlarda kimlik numarasına 50 30 numarasına gönderecek. 5 dakika içerisinde sonuç alabiliyor. SMS ile başvuru yaparak onay alan kişiler, ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olarak kredi kullanacaklardır. SMS ile kredi başvurusu yapacak olan kişiler, uygun faiz oranları ile hemen sonuç alacaklardır. Ayrıca QNB finansbank mobil uygulaması üzerinden de işlem yapılabiliyor. Bu şekilde de bankaya gitmeden hesabınıza para ödemesi yapabilirsiniz.