Ekonomi

TC Kimlik Numarası Son Hanesi 0-2-4-6-8 Olanların Hesaplarına 40.000 TL Ödeme Geldi

TC Kimlik Numarası Son Hanesi 0-2-4-6-8 Olanların Hesaplarına 40.000 TL Ödeme Geldi

TC kimlik numarası son hanesine göre, 40000 TL kadar ödeme yapılacak. Tc kimlik numarası üzerinden 40 bin TL kadar ödeme almak isteyen vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere 36 ay vadeli olarak kredi imkanı sunacaktır.

Akbank üzerinden başvuru gerçekleştirmek isteyen kişiler için başlatılan bu kampanyada kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusunda, başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler, ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak kredi kullanmak istiyorlarsa banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Banka kredi puanı uygun olan vatandaşlar, nakit kredi kullanmak istiyorlarsa, Akbank şubeleri üzerinden beslemesine ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilir.

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

AKBank İhtiyaç Kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, 36 ay vadeli olarak kredi başvurusuna cep telefonunuz üzerinden SMS atarak hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için banka ücretli bir mesaj atmanızı istiyor.

Kredi yazın boşluk bırakın, TC, kimlik numarası 44 25 numarasına göndermeniz durumunda banka üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. TC kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında hızlı bir şekilde işlem yapacak ve kredinizi hesabınıza yatırabilirsiniz.

Akbank hesabı olan vatandaşlara Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusunda bulunabiliyor. Akbank Direkt uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız hemen işlemlerinizi gerçekleştirebilecek, nakit kredi kullanabileceksiniz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapılan tüm kredi başvurularında, gelir belgesiz ve masrafsız olarak sizlere en düşük faiz oranlarından yararlandırma kaydı ile kredi kullandırılmaktadır.