EkonomiGündem

TC kimlik numarası son hanesi: 0-2-4-6-8 olanlara nakit ödeme 60.000 TL oldu!

Tc kimlik numarası üzerinden 60000 TL‘ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, kredi politikalarına uygun olan tüm vatandaşlar için başlatılacak olan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında 60000 TL’ye kadar ödeme alacak olan vatandaşların kredi politikaları belli oldu. Tc Kimlik numaranız üzerinden 60000 TL’ye kadar işlem yaparak, kredi kullanmak istiyorsanız başvurularınızı gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde kredi sonucunuzu hemen öğrenebilecek ve onaylanan kredileri hesaplarınızı yatırarak kullanabileceksiniz.

Tc Kimlik numaranız üzerinden sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek, kredi onayı almak istiyorsanız, başvuru yapacak olan vatandaşların nakit ihtiyacı olmaları durumunda, şubelere gitmeden işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalar, Yapı Kredi Bankası üzerinden vatandaşlara sunulmaktadır. Yapı Kredi Bankası üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurusu ile birlikte TC kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamada, 60000 TL 24 ay vadeli kredi ödemesi alabilirsiniz. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurularınızı gerçekleştirerek, kredi alacak olan tüm vatandaşlar için yapılacak olan işlemlerde uygun kredi faiz oranları ile birlikte hizmet verilmektedir.

Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda başvuru yapacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan kredi haberi verildi. En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden kredi işlemlerinden hızlı bir şekilde yapacak olan vatandaşlara, Yapı Kredi Bankası, cep telefonları üzerinden SMS atarak da kredi imkanı sağlamaktadır.

Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi aralarda boşluk bırakarak, 44 11 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.