Ekonomi

TC kimlik numarası son hanesi 0-2-4-6-8 olan ve doğrulayanlar, 87000 TL ödeme alıyor!

Kimlik numaranız üzerinden sizlerde 87000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan yeni bir kredi kampanyasına hemen işlem yapabilir ve ihtiyaç penisi kullanabilirsiniz. 87000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi almak isteyen tüm vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri halinde ihtiyaç kredilerini hesaplarına ödeme olarak alabilmektedir. Acil para ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, onay alabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte krediler, hemen hesaplara yatırılmaktadır.

Acil para ihtiyacı olan tüm vatandaşların başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda, Yapı Kredi Bankası, vatandaşları 5 dakika içerisinde sonuç verecek, kredi kampanyaları da hazırladı. Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar üzerinden nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşları 5 dakika içerisinde sonuç veriyor.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacaksınız Yapı Kredi Bankasına bağlı olan cep telefonunuzu numarası üzerinden bireysel TC kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi aralarda boşluk bırakarak, yazabilir, bu mesajı: 44 11 numarasına gönderebilirsiniz.

Tc kimlik numaranıza 7000 TL ödeme yapmış olabilir!

TC kimlik numarası son hanesine göre ödemeler oldu! 0-2-4-8 Olanların 98000 TL ödemesi gerçekleşti

yapılacak olan başvurular sonrasında kredi değerlendirmesi, hızlı birşekilde yapılarak, ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgiler sizlere kısa mesaj ile gelir, onaylanan kredileri, isterseniz internet bankacılığı üzerinden isterseniz de Yapı Kredi Bankası şubeleri üzerinden kullanabilirsiniz.