TC kimlik numarası son hanesi: 0-2-4-6-8 Olan Kişilere 11.000 TL Ek Ödeme Başladı. Son dakika kampanyası olarak bu işlemler ile sizlerde 11.000 TL ödeme alabilirsiniz.

Gözden kaçırmayın

Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek

TC kimlik numarası son hanesi: 0-2-4-6-8 Olan Kişilere 11.000 TL Ek Ödeme Başladı. Son dakika kampanyası olarak bu işlemler ile sizlerde 11.000 TL ödeme alabilirsiniz. Tc Kimlik numaranız üzerinden 11000 TL ye kadar ek ödeme almak isteyen vatandaşlar, bankanın yapmış olduğu kampanyaya katılarak kendi hesaplarına hemen ödeme alabiliyor. Kimlik numaranız üzerinden yapacağınız sorgulama ile birlikte 11000 TL'ye kadar ek ödeme alıp alamayacağınızı hemen kontrol edebilirsiniz. Başvuru yapacak olan vatandaşlar, özel bankaların başlatmış olduğu bu kampanyaya katılarak, 5 dakika içerisinde sonuç öğrenebiliyor. Akbank Yapı Kredi Bankası ve Denizbank tarafından başlatılan bu kampanyada başvurular kesilmesiyle hızlı bir şekilde yapılıyor. 

Akbank Yapı Kredi Bankası ve Denizbank üzerinden SMS ile başvuru yaparak, kredi onayı alan vatandaşlar başvurularını tamamlamak için en yakın banka şubelerine, kimlikleri ile birlikte giderek, 11000 TL ödeme alabilir. 

Akbank 

Akbank üzerinden başvuru yapmak isteyen kişiler kendi cep telefonlarının mesaj kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermesi yeterli olacaktır. Cep telefonunuz üzerinden atacağınız mesaj ile birlikte 5 dakika içerisinde sonucunu öğreneceğiniz 11000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler başvurularını banka şubelerine gitmeden hızlı bir şekilde Akbank Direkt uygulaması üzerinden de yapabiliyor. 

Yapı Kredi Bankası ve Denizbank

tc-kimlik-numarasi-son-hanesi-0-2-4-6-8-olan-kisilere-11000-tl-ek-odeme-basladi1

Yapı Kredi Bankası ve Denizbank üzerinden başvuru yapacak olan vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden işlem yapmak istiyorlarsa o bankanın mobil uygulamasını kullanabilir. Yapı Kredi Bankası ve Denizbank'ın mobil uygulaması üzerinden yapacağınız başvurularda, masrafsız ve gelir belgesiz olarak 11000 TL nakit kredi kullanabiliyorsunuz. 

Denizbank ayrıca ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler için SMS ile kampanya yapıyor. SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak, 32 80 numarasına gönderebilir. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıktan sonra kredi onayı alan vatandaşlara en yakın banka şubesi üzerinden kimlikleriyle birlikte onaylanan tutar kadar kredilerini kullanabiliyorlar.