Bankalar üzerinden acil nakit ihtiyacı için kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlara 50.000 TL'ye kadar sadece t.c. kimlik numarasını vererek Kredi imkanı sunulacak. 50.000 TL'ye kadar almış olduğunuz ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapılacak olan vatandaşlar 36 ay vadeye kadar işlem yaparken düşük faiz oranları ile kredi kullanabilir. Ekonomik zorluk yaşayan vatandaşlar için bankalar yılbaşına kadar düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. Banka şubelerine gitmek istemeyenler banka şubesine gitmeden uzaktan kredi başvuru yöntemleri ile birlikte 50.000 TL nakit kredi onayı alıp almadıklarını görebilir. 

Qnb Finansbank 

Kampanyayı başlatan Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlara sms ile ve internet bankacılığı üzerinden hızlı bir şekilde düşük faizli kredi onayı veriyor. Qnb Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar kredi kullanmak istiyorsa en yakın banka şubesine giderek bu bankadan kredi başvurusu yapabilir. Banka şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar ise banka şubesine gitmeden ihtiyaç kredisi kullanabilecekleri sms kredi servisi ile 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu öğrenebilir.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak kredi onayı almak isteyen vatandaşlar t.c. kimlik numarasını 5030 numarasına mesaj olarak gönderebilir ve bu şekilde Kredi başvurusunda bulunabilir. T.c. kimlik numaranız ve 5030 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda sizlere 5 dakika içerisinde Kredi sonucu gelecek onaylanan krediyi banka şubesinden kimlikle gelir belgesiz olarak kullanabileceksiniz.

kimlik-numarasina-7500-tl-odeme-yapiliyor-ay-sonuna-kadar-odenecek-1

Denizbank 

Denizbank üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler banka şubesine gitmeden 5 dakika içerisinde Kredi başvurusunda bulunabiliyor. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar 36 ay vadeli 50 bin TL kredi kampanyasına katılmak için banka kredi notu 1200 ve üzerinde olması yeterli olacaktır. Kredi notu düşük olan vatandaşlar kredi başvurusu yapsalar bile kredi onay alamazlar.

Denizbank t.c. kimlik numaranız üzerinden sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzu mesaj kısmına girerek kredim yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazarak 3280 numarasına bu mesajı gönderin. Mesajı gönderdikten sonra beş dakika içerisinde Kredi sonucu sizlere gelecek onaylanan tutarı hesaba yatacaktır.