Ekonomi

TC kimlik numarası ile başvuru yapanlar! 50.000 TL ödeme alacağını açıklandı!

TC Kimlik numaranız üzerinden başvuru yaparak, 50000 TL kadar ihtiyaç kredisi ödemesi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden işlemlerinizi Yapı Kredi Bankasının, SMS Kredi Servisi ile birlikte kolay bir şekilde yapabilirsiniz. On sekiz yaşından büyük olan vatandaşların ihtiyaç kredisi olabilecekleri bu kampanyalara katılarak nakit ödemelerinden faydalanabilmeleri için şubelere gitmeden işlemlerini hızlı bir şekilde yapabileceğini söyleyebiliriz. Banka kredi puanı uygun olan vatandaşlar, nakit kredi kullanmak istiyorlarsa banka şubeleri üzerinden yapacakları tüm işlemlerde, kredilerin hemen hesaplarına yatırabilir ve onaylanan bu kredileri de kullanabilmektedir.

Tc Kimlik numaranız üzerinden sizler de 50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için Yapı Kredi Bankası, SMS Kredi servisi birlikte hemen ne kadar kredi onayı alacağınızı görebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek için kendi cep telefonları üzerinden ücretli bir mesaj atması gerekiyor. Yapı Kredi Bankası üzerinden atacağınız ücretli bir mesaj ile birlikte sizlerde kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilir, nakit ihtiyacınızın ne kadar olduğunu hemen öğrenebilirsiniz.

Sms ile başvuru yapmak için bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi yazarak, 44 11 numarasına gönderebilir veya yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesine giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurarak da, işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.