Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamaları takiben, vatandaşların T.C. kimlik numaraları üzerinden 14.000 TL ödeme yapılacağı açıklandı. Krediler için ise 36 ay vade seçeneği ve 3 ay taksit erteleme seçeneği de bulunmaktadır.

Tüm dünyada oldukça yıkıcı etkisi olan koronavirüs ülkemizde de uzun bir süre hem Vatandaşı hem ülke ekonomisine oldukça derinden etkilemiştir. Koronavirüs süreci vatandaşın gelir dengesini bozduğu gibi ekonomik olarak bazı beklentileri de bozguna uğratmıştır. Milyonlarca insan nakit sıkıntısı nedeniyle geçimini sağlamakta zorlanmakta ve geleceğe dair ekonomik olarak sıkıntılar yaşamaya devam etmektedir.

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

Temel ihtiyaçlarını dahi oldukça zorlukla karşılandı bugünlerde ise kamu ve özel bankalar vatandaşın nakit sıkıntısına yönelik bazı çözüm önerilerini ve kredi kampanyalarını kamuoyuna sunmaya devam etmektedir.

Özel bankalar vatandaşların nakit sorununu çözmekle beraber kendi müşteri kapasitesini de arttırabilmek adına bu kampanyalar hız kesmeden devam etmektedir. Bu konuda yapılan en son kampanya ise vatandaşların TC kimlik numaraları üzerinden 12.000 TL kredi kampanyası olarak karşımıza çıkmaktadır.

Koronavirüs insanların sağlık durumunu etkilemekle beraber bütçe dengesini ve nakit dengesini de oldukça zorlamış ve çoğu insan para sorunu yaşamaya başlamıştır. Milyonlarca insan, temel gıda ürünlerinin de fiyatlarının artış göstermesi ile beraber temel giderleri karşılamakta zorlanmaktadır. Bu nedenle de bankalar, çeşitli kampanyalar ile zorluk yaşayan kişilere destek olmaya çalışmaktadır.

tc-kimlik-numarasi-02468-ile-biten-vatandaslara-14-bin-tl-yatirildi-hemen-kontrol-edin

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamaları takiben, vatandaşların T.C. kimlik numaraları üzerinden 12.000 TL ödeme yapılacağı açıklandı. Krediler için ise 36 ay vade seçeneği ve 3 ay taksit erteleme seçeneği de bulunmaktadır.

Bu kampanyada faaliyet gösteren Akbank ve QNB Finansbank, hem SMS hem de internet bankacılığı ile başvuru işlemlerini kabul etmektedir. Banka şubeleri üzerinden de başvuru imkanı tanınmaktadır.