TC kimlik numarası 0-2-4-6-8 biten kişilere son dakika açıklaması geldi! 11000 TL için ödemeler hesaplarda görünüyor. İşte detaylar...

TC kimlik numarası 0-2-4-6-8 rakamları ile biten kişilere, 11.000 TL tutarında ek ödemeler yatırılmaya başlandı. Kamuoyunda büyük bir heyecan yaratan bu son kampanya ile beraber sizlerde 11.000 TL tutarında ödemeleri TC kimlik numaranız üzerinden bekleme olmadan alabilirsiniz. 11.000 TL kampanyası ile ilgili sizlerde bekleme süresi olmadan işlem yapmak istiyor iseniz banka ile hemen iletişime geçerek kimlik numaranız üzerinden bazı işlemleri başlatarak bu ödeme hakkında mevcut durumunuzu öğrenebilirsiniz. Banka üzerinden kimlik numaranız aracılığı ile yapacağını sorgulama ile beraber 11.000 TL’ye varan ek ödemeleri alıp alamayacağınız hakkında bilgi alabilir ve bu koşullara uygun olmanız halinde oldukça kısa bir zaman içerisinde banka hesabınıza üzerine bu limite kadar olan ödemeleri alabilirsiniz.

Gözden kaçırmayın

Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor

Akbank ile beraber Yapı Kredi ve Denizbank aracılığı ile SMS yönteminden faydalanarak kredisine onay olan vatandaşlar en yakın banka şubelerine başvuru yaparak kimlikleri ile beraber 11.000 TL ek ödemeleri banka hesapları üzerine alabilirler.

Akbank, Yapı Kredi, Denizbank

kimlikle-9000-tl-verilecek-bankamatik-karti-olanlara-mujde1

Akbank aracılığı ile yapmak isteyen kişiler, cep telefonlarından 44 25 numarasına TC kimlik numaralarına kredi yazarak göndere bilmeleri halinde bu kampanyaya başvuru yapmış olacaklardır.

Yapı Kredi ve Denizbank aracılığı ile bu kampanyaya katılmak isteyen vatandaşlar ise bankaların mobil uygulamaları üzerinden başvuru yapabilecekleri gibi aynı şekilde telefonları mesaj kısmından kredi yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaralarını ekleyip 32 80 numarasına SMS göndermeleri halinde kampanyalı olan 11.000 TL’lik kredi başvurusunu gerçekleştirmiş olacaklardır. Her üç bankada bekleme olmadan oldukça kısa bir süre içerisinde kredi başvuru sonuçlarını taraflarına iletecek ve bu sayede kampanyalı kredi kullanabilecektir.