TC Kimlik Numaranıza Bakın! Son Hanesi 0-2-4-6-8 ise 10.000 TL ve Üzerinde Ödeme Hesabınıza Yatırın! Son Dakika kampanyasına katılacak olan kişilere başvuru imkanı sağlanacak...

TC Kimlik Numaranıza Bakın! Son Hanesi 0-2-4-6-8 ise 10.000 TL ve Üzerinde Ödeme Hesabınıza Yatırın! Son Dakika kampanyasına katılacak olan kişilere başvuru imkanı sağlanacak. ,TC kimlik numarası üzerinden onbinde evle birçok ödeme alacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada, özel bankalar ve kamu bankaları onay verecektir.

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Nakit ihtiyacı olan kişiler 10.000 TL'ye kadar başvurularını gerçekleştirmek istiyorsa hemen bu bankalardan sonuç alabileceklerdir. Şimdi sizlere TC kimlik numaranız üzerinden 10.000 TL'ye kadar nakit kredi hangi bankalar üzerinden alınacak bu konu hakkında bilgiler verelim. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişilere bankalardan hemen sonuç verilmektedir. Kimlik numaranızı gönderdiğinizde hemen işlem yapabileceksiniz. Başvuru yapacağınız zaman sizlere sonuç verilmektedir. Nakit kredi alacak kişilerin 18 yaşında ve üzerinde olması yeterli olmaktadır. Banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olan kişiler de bu kampanyalara katılabilirler. 

DenizBank'tan hemen onaylı kredi kampanyası

Denizbank üzerinden kredi kullanacak olan müşteriler belirtilen şartlara uygun olması durumunda hemen kredi kullanabilmeleri için SMS atmaları gerekiyor. T.c. kimlik numaranız üzerinden yapılacak sorgulama sonrasında kredi başvurusu yapacak olan kişiler, emekli veya sigortalı olarak çalışan olması durumunda bireysel ihtiyaç kredisi onayı alabilecektir. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girecek kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı da yazarak 3280 e gönderin. 5 ile 10 dakika arasında sizlere Kredi sonucu gelecek ve onaylanan tutar kadar kredinizin hemen Ne kadar olduğu mesaj ile bildirilecektir.

Denizbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yaptığınız zaman kredi onay alırsanız bu krediye en yakın banka şubesine giderek istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Banka şubelerinden sadece kimliğiniz ile birlikte kredi başvurusu yapabildiğiniz gibi ayrıca bankanın resmi internet sitesi üzerinden de istediğiniz zaman kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.