Ekonomi

Tc kimlik numaranıza 7000 TL ödeme yapmış olabilir!

Tc Kimlik numaranız üzerinden 7000 TL’ye kadar nakit ödemesi almak isteyen vatandaşlar başvurularını Yapı Kredi Bankası üzerinden gerçekleştirerek, hemen onay alıp almadıklarını, öğrenebiliyor.

Tc Kimlik numaranız üzerinden sizlerde Yapı Kredi Bankası üzerinden 7000 TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunarak, işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, şubelere gitmeden yapacağınız bu işlemlerde, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşların 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebileceğinizi söylemek isteriz.

Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara 36 ay vadeli olarak ödeme tablosu oluşturarak kredi imkanı sunacak olan bu banka üzerinden ilk taksit ödemeniz de 90 gün erteleme alabileceksiniz.

Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak 44 11 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Sms ile kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda kredi başvurularını Yapı Kredi Bankası üzerinden hızlı bir şekilde yapabilecek ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak da aynı gün içinde kullandırılarak sizlere, ödem olarak geri dönecektir. Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, kredi başvurusunda bulunabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden şartlara uygun olan vatandaşlar hemen aynı gün içinde destek ödemeleri verilmektedir.

En yakın banka şubesi üzerinden de kredi başvurunuzu kolay birşekilde yapabilirsiniz.