Kimlik numarası üzerinden başvuru yapan vatandaşların 4.000 TL ve 12.000 TL arasında ödemelerin bugün başladığı duyurusu yapıldı. Bankalar üzerinden 4.000 TL ve 12.000 TL arasında ki ödemelerinizi alabilmeniz için başvuru yapmanız gerekiyor. Bankaların nakit avans ve ihtiyaç kredisi kampanyalarından faydalanarak acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 4.000 TL ve 12.000 TL olarak işlem yapacak olan vatandaşlarımız T.C kimlik numaraları üzerinden anında sonuç alabilirler. Belirtilmiş şartlarda kredi kampanyalarından faydalanmak için başvurunuzu hemen gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Acil nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için yapılan bu ödemeye T.C kimlik numarası üzerinden başvuru yapabilirsiniz. T.C kimlik numaranız üzerinden banka sizin geçmişinizi inceleyecek ve sizlere sonucu iletecektir. T.C kimlik numaraları üzerinden kredi desteği almak isteyen vatandaşların kredi notlarının iyi olması gerekiyor. Birçok bankanın yapmış olduğu bu destek kampanyasından sizde faydalanabilirsiniz.

TEB’ten T.C Kimlik Numarası İle 12.000 TL Onaylı Destek Kredisi…

TEB Bankası resmi web sitesinden yaptığı açıklamadan sonra başvuruları almaya başladı. TEB bankası üzerinden işlem yapacak olan vatandaşlarımız T.C kimlik numarasını 4466’ya kısa mesaj olarak atıp ardından SMS onayı alabilecekler. Banka geri bildiriminiz sonrasında 3 ila 5 dakika içerisinde sizlere geri dönüş sağlayacaktır. TEB Bankasının ATM’sinden veya TEB Bankasının resmi internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu yapabileceksiniz. En kolay yöntemlerden birisi de bankanın SMS tercihidir. Bu yolla hem bankaya gitmekle hem de web sitesi ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. 4000 TL veya 12.000 TL olan destek kredinizin onayını almış olacaksınız. Alacağınız destek kredisi 36 ay vadeli olacak.

tc-kimlik-numaraniza-4000-tl-ila-12000-tl-arasinda-odeme-var

Akbank’tan Nakit Desteği…

Akbank’tan kredi alacak olan vatandaşların belli şartlara uyması gerekiyor. Kredi alabilmek için SMS atmaları gerekiyor. T.C kimlik numaranız üzerinden sorgulama yapılacak olan vatandaşlar emekli veya çalışan olmaları durumunda destek kredisi onayını alabileceklerdir. Cep telefonunuzdan Kredi yazıp boşluk bırakarak T.C kimlik numaranızı 4425’e mesaj atıyorsunuz. 5-6 dakika içerisinde sizlere kredi başvuru sonucunuz gelecektir. Onaylanan tutarın ne kadar olduğu da tarafınıza bildirilecektir.