Kimlik numarası üzerinden 25 bin TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlar için son dakika haberi geldi.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda Kredi kullanacak olan vatandaşların bankalar üzerinden yapmış oldukları kredi kampanyaları kişilerin Kredi notuna göre verilmektedir. Nakit ihtiyacını olması durumunda Denizbank vatandaşlar için yapmış olduğu son dakika kampanyasını duyurarak ihtiyacı olan vatandaşlara nakit vermeye başladı. Üstelik Denizbank nakit kredi servisini sms ile başvuru olarak yapıyor. Cep telefonunuz üzerinden sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak kredi kullanabilir Denizbank üzerinden acil nakit servisini kullanarak ne kadar kredi onayı aldığınızı görebilirsiniz. T.c. kimlik numaranız üzerinden 25 bin TL'ye kadar yapılacak olan bu ödeme sonrasında banka müşterisi olan kişiler banka şubesine gitmeden mobil uygulama üzerinden de kredi notuna göre kredi onayı alabilir. 

DenizBank SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız kendi cep telefonu numaranızı üzerinden kredim yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazarak mesajı 3280 cebimde Kredi servisine gönderin. Cebimde Kredi başvurusunu yaptıktan sonra banka sizin kimlik numaranız üzerinden sorgulama yapacak ve bu sorgulama sonrasında krediye başvurunuzun ne kadar onay alıp almadığı hakkında sizleri bilgiler verecektir. Kredi onayı alan vatandaşlar en yakın DenizBank şubesine giderek 25 bin TL'ye kadar nakit kredi kullanabilecek. 

krediler1412-1

Gözden kaçırmayın

Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor

Denizbank ayrıca kendi resmi internet sitesi üzerinden ve kendi banka müşterisi olan kişilere internet bankacılığı üzerinden ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaya devam ediyor. Denizbank üzerinde hesabı olan vatandaşlar hesapları aracılığı ile alacakları ihtiyaç kredisini masrafsız ve gelir belgesiz olarak banka şubesine gitmeden hesaplarına yatırabiliyor. Bu işlemleri kolayca yapabilmeniz için internet bankacılığı şifresi oluşturmanız ve DenizBank'ın mobil uygulamasına giriş yaparak buradan Kredi başvurunuzu gerçekleştirmemiz gerekiyor. Kredi başvurusu onay alan vatandaşlar 25000 TL ve ilk taksit ödemesi 3 ay ertelemeli olan 36 ay vadeli kredileri hızlı bir şekilde kendi Denizbank hesabına yatırarak ATM üzerinden istedikleri zaman çekebilecek.