TC Kimlik numaranız üzerinden 8600 TL Ödeme bu sabah başladı! Başvuru yaparak alınacak. Detaylar belli oldu. Hangi bankalar alacak...

TC Kimlik numaranız üzerinden 8600 TL Ödeme bu sabah başladı! Başvuru yaparak alınacak. Tc Kimlik numaranız üzerinden 8600 TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek hızlı birşekilde artık kredi kullanabiliyor. 3 banka tarafından yapılan açıklamada, nakit ihtiyacı olan vatandaşlara artık gelir belgesiz olarak bu nakit kredi imkanı sunuyor. İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, 8600 TL ödeme almak için başvurularını hemen gerçekleştiriyor. Kredi kullanacak olan vatandaşlar, belirtilen şartlar dahilinde hızlı bir şekilde kredisini hesaplarına yatırabilir. QNB Finansbank Denizbank ve Akbank tarafından başlatılan bu kampanyaya katılacak olan vatandaşlar dilerse SMS atarak da oturdukları yerden ne kadar onay aldıklarını, görebilir. 

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

QNB Finansbank 

QNB Finansbank üzerinden başvuru yaparak, 8600 TL ödeme almak isteyen vatandaşlar başvurularını SMS atarak veya internet sitesi üzerinden giriş yaparak, hemen yapabiliyor. Tc kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak gönderirseniz, Finansbank'ın internet sitesi ve SMS kredi servisine katılmış olursunuz. Tc kimlik numaramız üzerinden yapılacak olan değerlendirme sonucu 5 dakika içerisinde sizin mesaj atmış olduğunuz cep telefonuna gelir ve onaylanan tutar var ise bunun kredinin nekadar olduğu hakkında bilgi mesajı alınır. En yakın banka şubesinden kimliklerimiz ile birlikte bu krediyi kullanabileceğiniz gibi hesabınızın olması durumunda da mobil uygulama üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Akbank

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara SMS atarak hemen başvurularını gerçekleştirebiliyor. Kredi yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda, Akbank'ın internet sitesi ve SMS kredi servisine başvuru yapmış olacaksınız. Akbank, yapmış olduğu bu kampanyada düşük faiz oranlarıyla, vatandaşlara kredi imkanı sağlamaktadır. Akbank ayrıca banka kredisi kullanacak olan kişilerin, Akbank Direkt uygulaması üzerinden de işlem yapacağı hakkında bilgiler verdi. 

tc-kimlik-numaraniz-uzerinden-8600-tl-odeme-bu-sabah-basladi-basvuru-yaparak-alinacak1

Denizbank

Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir ve 32 80 numarasına atacağınız mesaj ile ne kadar kredi onay aldığınızı görebilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesaji 32 80 numarasına göndermeniz durumunda bankanın kredi kampanyasına katılmış olacak ve 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğreneceksiniz. Denizbank şubelerinden, Denizbank internet sitesinden ve varsa hesabınız, Denizbank'ın mobil uygulaması üzerinden de 36 ay vadeye kadar 8600 TL kredi ödemesi için başvuruda bulunabilirsiniz.