TC Kimlik Numaranız Üzerinden 6000 TL Ödeme Hesabınıza Yatmış Olabilir, Bu İşlemleri Kontrol Edin. Kimlik numaranız üzerinden alacağınız 6000 TL ödeme sizin kendi banka hesabınıza yatırılmaktadır

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

TC Kimlik Numaranız Üzerinden 6000 TL Ödeme Hesabınıza Yatmış Olabilir, Bu İşlemleri Kontrol Edin. Kimlik numaranız üzerinden alacağınız 6000 TL ödeme sizin kendi banka hesabınıza yatırılmaktadır. Son zamanlarda bankaların yapmış olduğu kampanyalardan bir tanesine kimlik numaranız üzerinden sorgulama yapılarak, 6000 TL'ye kadar verilecek onaylı kredilerdir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda 36 ay vadeli 6000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunun hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ing Bank Yapı Kredi Bankası ve Denizbank üzerinden başlatılan bu kampanyaya katılacak olan kişiler başvurularını 7 gün 24 saat yapabiliyor. 

ING Bank: İhtiyaç kredisi başvurusu, İNG Bank üzerinden yapacak olan vatandaşlar başvurularını bankanın resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak yapabiliyor. ing Bank, resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız kredi başvurusu sonrasında banka sizlere hızlı bir şekilde kredi sonucunu verecektir. 36 ay vadeye kadar 6000 TL kredi kullanan kişiler, düşük faiz oranlarından yararlanmaktadır.

Denizbank: Denizbank, başlatmış olduğu bu kampanyada 6000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başvurularını SMS ile ve internet sitesi üzerinden olacak. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak, 32 80 numarasına gönderecek. 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenecek olan vatandaşlar, hızlı bir şekilde kredilerin hesabına yaptırabilecektir.

tc-kimlik-numaraniz-uzerinden-6000-tl-odeme-hesabiniza-yatmis-olabilir-bu-islemleri-kontrol-edi

Yapı Kredi Bankası: Bireysel ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, kredi başvurusunu, Yapı Kredi Bankası üzerinden yapmak istiyorsa, SMS atabilir. Bireysel, yazın boşluk bırakarak kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın aylık gelirinizi yazarak mesajı: 44 11 numarasına gönderin. Gönderilen mesaj sonrasında banka 5 dakika içerisinde sizlere kredi sonucunu verecek, onaylanan tutar, hemen banka şubesinden kullanabileceksiniz.