Kimlik numarası üzerinden sorgulama yapılarak 4 bin TL ile 12 bin TL arasındaki ödemelerden haberdar olabilirsiniz. Ödemeler bugün itibari ile başladı. Bankalardan ödeme alabilmeniz için başvuru yapmanız gerekir. Gerek ihtiyaç kredisi gerek se nakit avans kampanyasına katılarak acil olan nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz.  4 bin ile 12 bin TL tutarında işlem yapmak isteyen kişiler, TC kimlik numarası ile başvuru yaptıklarında,hemen sonuç alabilir. Öngörülen şartları sağlamış olan kişiler kredi kampanyasına katılmaları için başvuru yapmaları şart. 

Acil para ihtiyacı bulunan kişiler, TC kimlik numaralarını kullanarak başvuru yapabilir. TC kimlik numarası ile tüm banka geçmişiniz sorgulanabilir. Sorgulamanın sonucunda acil para ihtiyacı olan kişilere hemen dönüş yapılarak sonuç hakkındı bilgi verilir. Uygun faiz oranlarının uygulandığı kredileri alabilmek için kredi notunun iyi olması gerekir. Birçok bankanın uygulamaya koyduğu bu kampanyalardan sizler de faydalanabilirsiniz.

TEB’den hemen onaylı Nakit Kampanyası...

TEB Bankası 12 bin TL ye kadar onaylı nakit kampanyasını uygulamaya koydu. Başvuru yapmayı düşünen kişiler, TC kimlik numaralarını 4466 nolu numaraya mesaj atarak bildirmeleri halinde, kısa sürede onay alabilirler. Atılan mesaj sonrasında sonuç sizlere iletilir. TEB Bankası’nın ATM’si ve TEB Bankası’nın resim internet sitesi üzerinden başvuru gerçekleştirilebilir. En kolay yöntem ise bankasın SMS kredi servisini kullanmaktır. Bu servis kullanılarak hemen 4 bin TL ile 12 bin TL arasında onay alınabilir. 

kre3di-2

Akbank'tan Anında Onaylı Nakit Kampanyası...

Akbank tarafından kullandırılacak krediye başvuru yapmak istenler belli şartları sağlamaları halinde hemen krediyi kullanabilecek. SMS yolu ile gerçekleşen başvurusu sonucu onaylı nakit kampanyasından faydalanılabilir. TC kimlik numarası üzerinden yapılan sorgulama sonucunda, kredi başvurusu yapan kişiler emekli yâda sigortalı olma durumlarına göre ihtiyaç kredisi için onay alabilecek.  Cep telefonundan yapılacak olan başvuru sonucunda onaylanan kredi hakkında bilgi edinebilirisiniz. 4425 nolu numaraya gönderilen mesaj neticesinde 5 ile 10 dakika gibi sürede kredi sonucu hakkında bilgilendirmeler yapılır.