TC Kimlik numaraları üzerinden 9100 TL tutarında ödemeler bekleme olmadan yatırılıyor. Kampanya ile ilgili detaylar son dakika olarak paylaşıldı. Aynı zamanda detaylar gelmeye devam ediyor.

TC Kimlik numaraları üzerinden 9100 TL tutarında ödemeler bekleme olmadan yatırılıyor. Kampanya ile ilgili detaylar son dakika olarak paylaşıldı. Aynı zamanda detaylar gelmeye devam ediyor.

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

Günümüzde neredeyse nakit ihtiyacı yaşamayan kimse yoktur. Nakit ihtiyacı olan kişiler için özel olarak başlatılan nakit ödeme kampanyaları ise vatandaşların bir çok ihtiyacına karşılık oldukça rahatlık veren bir adım olarak değerlendirilmektedir. Son dakika kampanyası olarak açıklanan bu kampanyada ihtiyaç kredisi olarak kullanmak isteyen vatandaşlar 9100 TL tutarındaki ödemeleri numaraları üzerinden alabileceklerdir. TC kimlik numarası üzerinden yapılan kampanya başvurularında ise kredi sicil durumu incelenecek ve ne kadarlık bir nakit ödeme tarafımıza yapılacağı hakkında bilgi verilecektir. Nakit ihtiyaçlarına yönelik başlatılan bu kampanya Yapı Kredi ve Finansbank tarafından başlatılmıştır.

Bu iki özel banka tarafından başlatılan kampanyada vatandaşlar 36 aylık taksit seçeneğine varan işlemlerle ödeme planı yapabilecek ve 90 gün süresince de taksit erteleme imkanına sahip olacaklardır.

kampanya-kredi

Her iki bankada kredi başvurusu için çeşitli ve kolay yöntemler sunmaktadır. Buna göre bankaların mobil uygulama seçeneğini üzerinden bu kredilere başvurabilmek mümkün olduğu gibi bankaların resmi internet sitelerinden de bu kredi kampanyasına katılım oldukça kolaydır. Bu iki yöntemi de kullanmak istemeyen vatandaşlar için SMS yöntemiyle krediye katılım sağlamak mümkündür. Bununla beraber isteyen vatandaşlar bankaların şubelerine giderek yalnızca TC kimlik ibraz ederek kredi için başvuru işlemleri gerçekleştirebilirler