Ekonomi

TC Kimlik No: 0 2 4 6 8 olan kişilere 18000 TL ihtiyaç kredisi verilecek!

İşlemlerini Ziraat Bankası üzerinden gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada, TC Kimlik No: 0 2 4 6 8 olan kişilere 18000 TL ihtiyaç kredisi verileceği açıklandı.

Ziraat Bankası resmi internet sitesinde yapılan duyurunun ardından başvurusunu yapacak vatandaşlar için başlatılan kredi kampanyasından kimlik numaranız üzerinden yapılacak sorgulamalar ile 18 bin TL kredi kullanabilirsiniz.

18 bin TL ihtiyaç kredisine başvurmak isterseniz 36 ay vade ve 3 ay vadeli bu kredi kampanyalarına katılabilecek ve nakdi kredilerden yararlanabileceksiniz.

Ziraat Bankası’nda işlem yapacak vatandaşlar sigortalı olarak çalışıyorlarsa, banka son iş yerlerinde 6 aydır çalışıyor olmalarını ve bunu resmi olarak görmek istemektedir. Ziraat Bankası aracılığıyla kredi kullanacak kişilerin emekli olmaları durumunda banka kredi notu düşük olsa dahi emekli maaşım bankada ise ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak kullanabilirler.

18 bin TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak bu bankalar aracılığıyla kredi almak istiyorsanız işlemlerinizi gerçekleştirerek Ziraat Bankası resmi web sitesine giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için başlatılan nakdi kredi kampanyasında, mobil uygulama üzerinden de 3 ay vadeli ve 36 ay vade ile internet kredisi verilmektedir. Ziraat Bankası İnternet bankacılığını kullanarak kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, banka hesaplarından alacakları şifre ile bankanın mobil uygulamasına girerek 7 gün 24 saat kredi başvurusunda bulunabilirler.