Ekonomi

TC kimlik kartı son hanesine göre 8000 TL ödeme yatmış olabilir! Kontrol edin

Tc kimlik kartı numaranız üzerinden 8000 TL’ye kadar ödeme almış olacak olan kişiler, Yapı Kredi Bankası ve Denizbank tarafından sorgulamalarını gerçekleştirerek, ne kadar onay aldıklarını, hemen görebiliyorlar. Tc kimlik numarası üzerinden yapılacak olan başvurularda banka kredi puanı sorgulaması sonrasında onay alacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilir, onaylanan tutar, hemen aynı gün içinde hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır.

Denizbank ve Yapı Kredi Bankası yapmış oldukları bu kampanyalar sonrasında kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere 8000 TL kredi ödemesi vermiş olması durumunda gelir belgesiz olarak işlem yapacağını resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. 8000 TL kredi ödemesi Eylül ayı sonuna kadar devam edecek ve sizlere düşük faiz oranlarıyla birlikte verilecektir.

Denizbank

Denizbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, başvuru yapacak olan vatandaşların kredi işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için şubelere gitmeden hemen de SMS atarak da ne kadar onay aldıkları görebilecekleri bir kampanya hazırlandı. Denizbank Cebimde Kredi Kampanyası adı altında verilecek olan bu kredilerden kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazarak, 32 80 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda, Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.

Yapı Kredi Bankası

8000 TL kredi başvurusunu, Yapı Kredi Bankası üzerinden yapacak olan vatandaşlar da SMS atabilir veya bankanın internet sitesine girerek buradaki kredi başvuru formu doldurarak hemen acil ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilmektedirler. 8000 TL kredi onayı almanız durumunda sizlere 36 ay vadeli olarak kredi işlemleri yapılacak ve onaylanan krediler, hemen aynı gün içinde hesaplarınızı yatırılarak da kullandırılacaktır.