Ekonomi

TC Kimlik Kart Numaranıza 14000 TL Ödeme Yatmış Olabilir

Tc Kimlik numaranız üzerinden sizler de 14000 TL’ye kadar nakit ihtiyacınız için para almak istiyorsanız, Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilecek ve 36 ay vadeli, kimlik numaranız üzerinden sorgulama yapıldıktan sonra kredi onay alabileceksiniz.

Tc Kimlik numaranız üzerinden 14000 TL’ye kadar ödeme almak ve bu parayı gelir belgesiz olarak kullanmak istiyorsanız, öncelikli olarak Yapı Kredi Bankası tarafından oluşturulan kredi politikalarına uygun bir müşteri olmanız gerekiyor. Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için başlatılan kampanyada, Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklama sonrasında başvuruları internet bankacılığı uygulamaları üzerinden ve bankada mobil uygulamaları üzerinden kolay bir şekilde yapabileceğini söylendi.

Banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olan tüm vatandaşların bireysel müşteri olmaları durumunda, Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan bu kampanya katılabileceğini söyleyebiliriz. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak veya internet bankacılığı uygulamasını cep telefonunuza indirerek, oturduğunuz yerden de başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar üzerinden hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi alacak olan vatandaşlar, aynı gün içinde ödemelerini alabilmektedirler.

Tc kimlik numaranızı 14000 TL ödeme yatıp yatmadığını öğrenmek istiyorsanız, cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek bireysel TC kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazmış olmanız durumunda 44 11 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

TC Kimlik Numarasının Son Hanesi 0-2-6 Olanların Alacakları Ödemeler Belli Oldu! 3 Banka Açıkladı

Emekliye Müjdeli Haber: Cumhurbaşkanı Onay Verdi, Emekli Sevindi

Yapılacak olan bu başvurular sonrasında kredi sonucu hemen hızlı birşekilde sizlerin, cep telefonuna gelecek, onaylanan krediyi de en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek kimliğinizle birlikte kullanabileceksiniz.