9000 TL vb. başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar, ikamet kayıt numarasına göre onay alıp, banka aracılığıyla hızlı bir şekilde ATM'yi kullanabilirler. 9000 TL'ye kadar başvuru yapmak isterseniz, hemen onay için kimlik numarası talep edebilir ve 9000 TL kredinizi kullanabilirsiniz. T.C. Kimlik numaranız ile talep edildiğinde önceki bankacılık işlemlerinizle birlikte kredi notunuz da sorgulanacaktır. Banka kredi notu uygun olan vatandaşlar 9 bin TL'ye kadar hızlı onay alabiliyor ve banka hesabı varsa onaylanan tutarı banka şubesine gitmeden kendi hesaplarına yatırabiliyor. Birden fazla banka tarafından yürütülen bu kampanyaya katılmak isteyenler vatandaşlarımız aşağıdaki belrteceğimiz bankalar aracılığıyla başvuruda bulunabilirler ve bu uygulamadan faydalanmaya hak kazanabilirler.

Kredi notu 1300 ve üzeri olan kişilere Denizbank üzerinden 9000 TL ödeme yapılabilmektedir.

Denizbank ihtiyaç kredisine başvurmak isteyen vatandaşlar, cep telefonuna SMS göndererek veya bankanın internet sitesindeki ATM ve müşteri destek hizmetlerini arayarak da kredi başvurusunda bulunabilirler. Denizbank ihtiyaç kredisine başvurmak isteyenler cep telefonlarından SMS göndererek 5 dakika içerisinde kaç kredi onayı aldıklarını görebilirler. Mesaj kısmına kredimi girin, alandan çıkın, TC kimlik numaranızı girin ve 3280'e gönderin. Yani Denizbank 9000 TL'nin üzerinde kredi notu gerçekleştiriyor ve alınan onay sayısını mesajda gösteriyor.

son-dakika-kampanyasi-emekli-icin-50000-tlye-kadar-odeme-kimlikle-yapilacak

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank 9000 TL ödemeler mobil uygulama üzerinden yapılmaktadır

Ülkemizin kamu bankaları Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank, bankalarında maaş alan veya bankalarında hesabı olan vatandaşlara mobil uygulama üzerinden 9000 TL ödeme yapmaktadır. 9000 TL'yi kullanmak için bu banka hesabından aldığınız İnternet bankacılığı şifresi ile banka mobil uygulamasına giriş yapabilir ve buradan başvurabilirsiniz. 9.000 TL ödeme alan kişiler bu ödemeleri ihtiyaç kredisi kullanırken 36 ay vadeye kadar alabilmektedir. Bu limiti bir kamu bankasında belirli bir faiz oranından işlenen 9000TL'lik bir ödeme ile kullanmak diğer bankalara göre daha düşük bir faiz oranı ile sonuçlanacaktır.