TBMM Geçti! 50.000 TL Ödeme Haberi Geldi! Kamu Bankaları Vatandaşlara Ödemeye Sabah Başladı. Nakit ihtiyacı olan asgari ücretli çalışanlara müjdeli haber geldi. Düşük faiz oranları ile ödenecek.

TBMM Geçti! 50.000 TL Ödeme Haberi Geldi! Kamu Bankaları Vatandaşlara Ödemeye Sabah Başladı. Nakit ihtiyacı olan asgari ücretli çalışanlara müjdeli haber geldi. Düşük faiz oranları ile ödenecek. Nakit ihtiyacı olan vatandaşların, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank gibi devlet bankaları üzerinden artık devlet destekli 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz, nakit kredi kullanabileceği haberi geldi. İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız başvurularınızı hızlı bir şekilde yapabilecek ve 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturarak en düşük faiz oranlarından kredi kullanabileceksiniz. Daha önce bankalardan kredi başvurusu yaparak, kredi onayı alamayan vatandaşlar için yapılacak olan bu kampanyada kredinin kefili devlet olacak. 

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için hızlı bir şekilde sonuç verilecek ve belirtilen kredi politikalarına uygun olan kişilere hemen aynı gün içinde kredi kullandırılacaktır. Verilecek olan ihtiyaç kredisinde, bireysel olarak müşteriler başvurularını gerçekleştirebilecektir. 

Vakıfbank'tan Müjde geldi

meclisten-emeklilere-odenecek-ek-zam-gecti-66-uzerinde-zam-var-son-dakika1

Vakıfbank devlet destekli olarak başlatmış olduğu Asgari ücretli olanlara 50.000 TL nakit kampanyasına başvuru almaya başladı. 36 ay vadeye kadar verilecek olan bu krediler de asgari ücretli olarak çalışan kişilerin son iş yerinde en az 6 aydır çalışıyor olması banka tarafından istenecek. Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden veya mobil uygulama üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi 50.000 TL diğer bankadaki borçlarımızı kapatmak için kredi kullanmak istiyorsanız 36 ay vadeye kadar banka şubeleri üzerinden de kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Vakıfbank gibi Halkbank tarafından da yapılan bu kampanyaya aynı şartlara uygun olmanız durumunda başvuru gerçekleştirebilir ve devlet destekli diğer bankadaki tüm borçlarınızı tek bir bankaya toplayabilirsiniz.