İstanbul'da yaşanan olayda 37 yaşındaki Selim Doğan isimli bir kişi, tartıştığı 23 yaşındaki Yusuf Çiçek isimli genci öldürdü ve sonrasında aynı silahla intihar etti.

2 kişinin ölümüyle sonuçlanan olay geçtiğimiz gün gece saatlerinde İstanbul'da yaşandı.

Gelen bilgilere göre, 37 yaşında Selim Doğan isimli şahıs ile 23 yaşındaki Yusuf Çiçek ile aralarında henüz bilinmeyen nedenler tartışma çıktı. artışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi üzerine Doğan, üzerinde taşıdığı silahını çekerek, gence ateş etti. 

Çicek kanlar içinde olduğu yere yığırken, zanlı ise olay yerinden uzaklaştı. İhbar üzerinde bölgeye gelen ekipler yaptıkları incelemede Çicek'in hayatını kaybettiğini belirledi. Yapılan inceleme sonrasında gencin cansız bedeni morga kaldırılırken, Doğan'ı yakalama çalışmaları başladı.

Silahını çıkartarak başına dayadı ve ateşledi

Gözden kaçırmayın

Watsons Arapça Kataloğuna Tepki Büyüyor! Boykot Başlayınca Geri Adım Attılar! Watsons Arapça Kataloğuna Tepki Büyüyor! Boykot Başlayınca Geri Adım Attılar!

Kaçan zanlının yerini tespit eden bekçiler, Doğan'ı yakalamak için yanına gittikleri esnada Selim Doğan, silahını çıkartarak başına dayadı. O esnada kendisini öldürmemesi için ikna çalışmalarına başlayan bekçi T.K., saldırgan Doğan başına ateş edeceği esnada müdahale etmek istedi. Silahın ateş almasıyla Doğan başından ağır şekilde yaralanırken, bekçi T.K. da elinden hafif şekilde yaralandı. Hastaneye kaldırılan Doğan, tüm çabalara rağmen kurtarılmadı.

Öte yandan 23 yaşındaki Yusuf Çiçek'in emniyette, "gasp", "hırsızlık", "uyuşturucu ve uyarı madde kullanmak" ve "çocuğun cinsel istismarı" suçlarından kaydı olduğunu belirledi. Genci öldüren Selim Doğan'ın ise, "ateşli silahlar kanununa muhalefet", "uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti", "hırsızlık", "dolandırıcılık", "Görevi yaptırmamak için direnme" ve "kasten yaralama" suçlarından kaydının olduğu tespit edildi.