Ekonomi

Tam Zamanı! Emekli başvuru yaparak 30.000 TL ödeme alacak

Emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sonrasında nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için hızlı bir şekilde kredi ödemesi yapılacağı açıklandı. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek, kullanabileceğiniz bu kredi kampanyasında 30000 TL kadar sizlere gelir belgesiz olarak kredi verilmektedir.

Denizbank, Akbank ve QNB Finansbank tarafından başlatılan kredi kampanyasında, başvurularını cep telefonları üzerinden SMS atarak yapacak olan vatandaşların şartlara uygun olmaları durumunda aynı gün içinde kredi ödemelerini hesaplarına yatırabileceği bir kredi kampanyası da resmi olarak başladı.

Denizbank, Akbank ve QNB Finansbank

Denizbank, Akbank ve QNB Finansbank üzerinden başvuru yaparak, kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlara acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için cep telefonları üzerinden SMS atarak da kredi kampanyasına katılabiliyorlar.

Başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen tüm vatandaşlar için hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacak ve onaylanan bu kredilerde şartları uygun olarak da kredi hizmeti sağlanacaktır.

Sms yolu ile kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, Akbank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsa, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını 44 25 numarasına mesaj olarak göndermesi gerekiyor.

Denizbank üzerinden SMS ile başvuru yapmak isteyen vatandaşlar ise kredi kullanmak istiyorlarsa, cebimde kredi kampanyasına katılarak, hemen işlem yapabilir. Kredim TC kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi yazarak mesaj gönderirseniz 32 80 numarasını atmış olduğunuzu mesaj sonrasında kredi sonuca hemen gelir.

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar ise kredi kampanyalarına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa TC kimlik numarasını 50 30 numarasına mesaj olarak göndermesi durumunda kredi kullanabilmekte.