İstanbul'un Üsküdar ilçesinde sabah saat 05.00 sıralarında bir kaza meydana geldi. İlçeye bağlı Nuh Kuyusu Caddesi üzerinde meydana gelen kazada iddialara göre içerisinde yabancı uyruklu 3 kişinin bulunduğu lüks bir otomobil, sürücüsünün kontrolünden çıktı ve önce caddedeki aydınlatma direğine çarptı, daha sonra da takla atarak ters döndü. Kazada aracın içindeki 3 kişi yaralandı.

üsküdar takla atan araç canlı yayın

Kazayı gören çevredeki vatandaşlar durumu hemen sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Kısa sürede kaza yerinde olan sağlık ekipleri desteğe gelen itfaiye ekiplerinin de yardımıyla yaralıları bulundukları yerden çıkardılar. İlk müdahaleleri kaza yerinde yapılan yaralılardan biri, sağlık ekiplerinin müdahalesi sırasında bir taraftan inlerken bir taraftan da sosyal medya hesabından canlı yayın açtı.

üsküdar takla atan araç canlı yayın-1

Ekipler, yaralıları ambulanslara alırken canlı yayında arkadaşlarına kazayı anlatan yaralının hali görenlere 'pes artık' dedirtti. Yaralılar tedavi altına alınmaları için hastaneye sevk edilirken, ekiplerin kazaya karışan aracı çekici yardımı ile kaldırdı ve yolda temizlik çalışması başlattı. Polis ekipleri ise kazayla ilgili bir çalışma başlattı.