Arap saçına dönen Süslü Korkuluk dizisinde ikinci kez Çağatay Ulusoy'un partneri olacak kadın oyuncu projeden ayrıldı! Peki ama Süslü Korkuluk dizisi neden çekilemiyor? Kadın oyuncular neden anlaşmayı imzalamıyor? Önce Alina Boz ardından Esra Bilgiç neden Süslü Korkuluk dizisinden ayrıldı?

Merakla beklenen yeni dizi Süslü Korkuluk bir türlü şansızlıklardan kurtulamıyor. 

Başrolünde Çağatay Ulusoy'un yer aldığı Süslü Korkuluk dizisi tanıtım fragmanı çıkar çıkmaz şansızlıklaf başlamıştı.

Dizi önce kanalla anlamaşamadı daha sonra ise başrol kadın oyuncuları diziden bir bir ayrıldı. Peki ama neler oluyor?

images (12)-2

Önce TV8 dizisi olarak anlaşılan ve tanıtım fragmanları Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Tv8'de dönen Süslü Korkuluk dizisi tanıtım yayınlanır yayınlanmaz kanal ile anlaşmasını geri çekildi. Dizi bu anlaşmazlıklar sonrası dijital bir platformla anlaştı.

Dizinin yapım şirketi OGM Pictures sahibi Onur Güvenatam ile Acun Ilıcalı arasında yaşanan anlaşmazlık sonrası dizinin Tv8 macerası başlamadan bitmişti. Daha sonra yapımcı Güvenatam dijital platformlarla görüşmüş ve Netflix ile anlaşma sağlamıştı.

Dizide Çağatay Ulusoy'un partneri Alina Boz olmuştu. Ancak çok geçmeden Alina Boz projeden ayrıldı. Alina Boz diziden neden ayrıldığı merak edilmiş ancak ortaya elle tutulur bir neden atılmamıştı. Alina Boz sonrası Esra Bilgiç ile anlaşılmıştı. Ancak ne var ki Esra Bilgiç de projeden ayrıldı.

images (13)-2

Esra Bilgiç hakkında çıkan istekleri bitmedi diziyle anlaşmayı bozdu haberlerine bir açıklama yayınladı. Bilgiç açıklamasında yapımcının sürekli oladak sözleşme yenilediği, karakterin bellirsiz olduğunu ve ne olduğu belli olmayan bir projenin güven vermediğini söyledi.

Ancak kulislerde dolanan iddialara göre başrol kadın oyuncularına teklif edilen ücret Çağatay Ulusoy'un ücretin aşağıda olduğu için kadın oyuncular sözleşme imzalamadı 

Gözden kaçırmayın

Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı! Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı!