TV8'in merakla beklenen yeni dizisi Süslü Korkuluk dizisinde partner ve kanal değişimi yaşandı. Çağatay Ulusoy ve Esra Bilgiç'in yer aldığı dizinin kadrosu güçleniyor! Peki Süslü Korkuluk ne zaman başlıyor? Süslü Korkuluk oyuncu kadrosunda kimler var? Süslü Korkuluk konusu ne?

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak! Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak!

Başrolünde Çağatay Ulusoy'un yer aldığı yeni dizi Süslü Korkuluk nihayet sete çıktı! Tahlisizliklerin yaşandığı dizide partner değişimi yaşandı!

TV8'in yeni dizisi olarak başlayan ancak kanal değişimi yaşayan Süslü Korkuluk başrolünde Çağatay Ulusoy ve Esra Bilgiç yer alacak. Dizinin yönetmne koltuğunda Cem Karcı oturacak. Dizinin çekimleri Kırklareli’nde başladı.

Tanıtım fragmanı yayınlandıktan kısa bir süre sonra kanalla çıkan anlaşmazlık sonrası dizi dijital platform Netflix'e satılmıştı. Dizide Ulusoy'un partneri önce Alina Boz denilmişti ancak daha sonra Esra Bilgiç ile anlaşıldı.

Peki Süslü Korkuluk konusu ne? Süslü Korkuluk oyuncuları kim? Süslü Korkuluk ne zaman başlıyor? Süslü Korkuluk hangi kanalda yayınlanaca?

Süslü Korkuluk dizisi Netflix'te yayınlanacak.

Dizide Çağatay Ulusoy, Esra Bilgiç, Salih Bademci ve Olgun Şimşek yer alacak.

Dizide Çağatay Ulusoy, Peyami adlı bir moda tasarımcısını canlandıracak. Esra Bilgiç ise Esvet adında bir karaktere hayat verecek. Son olarak Yalancı dizisinde kendisine hayran bırakan Salih Bademci dizide Dimitri karakterini canlandıracak. 

Dizide ayrıca usta oyuncu Olgun Şimşek, Peyami’nin babasını canlandıracak. Dizide ayrıca Engin Şenkan'da Peyami'nin dedesine hayat verecek.