Survivor'da Kazanan Takımın Konaklayacağı Malikanenin Sahibi Belli Oldu

Survivor 2020'de bir yandan ünlüler ve gönüllüler arasındaki sert mücadele devam ederken, öte yandan oyunların sonunda kazanılan ödüller de tartışılmaya devam ediyor. Son olarak; kazanan takımın kalacağı görkemli malikanenin sahibinin Marc Anthony olduğu ortaya çıktı.

Survivor'da Kazanan Takımın Konaklayacağı Malikanenin Sahibi Belli Oldu
28 Nisan 2020 - 13:41

Survivor 2020 yarışma programı, bu yılda da tüm coşkusuyla devam ederken, bugünlerde en çok tartışılan konu ise programın yapımcısı Acun Ilıcalı'nın son ödülü oldu. TV 8'de yayınlanan yarışmayı takip edenler, oynanan ödül oyunlarında Acun Ilıcalı tarafından verilen ödüllerin, bu yıl koronavirüs salgını nedeniyle ertelendiği bilinirken, gündeme gelen son büyük ödül olan malikane ödülü ise merak edilmeye devam ediyor.


Daha önceki bölümlerinde yine bahsi geçen Survivor malikane, ödül olarak bir gece için, kazanan yarışmacılara tahsis edilmişti. İçerisinde lunapark dahi olan görkemli malikanenin sahibi ise yeniden merak konusu oldu. Bununla ilgili soruları yanıtlayan, yarışmanın eski yarışmacılarından olan Hakan Hatipoğlu konuya bir açıklama getirdi.


Aynı zamanda Survivor Panaroma adlı programda sunuculuk da yapan Hakan Hatipoğlu, görkemli malikanenin sahibinin Amerikalı ünlü şarkıcı ve söz yazarı olan Marc Anthony'e olduğunu ifade etti.


Ünlüler ve gönüllüler arasında kıyasıya süren mücadelede oyunu kazanan takımın hem annelerinin göndermiş olduğu yemekleri yiyecekleri hem de malikanede bir gece konaklama fırsatı yakalayabilecekleri hatırlatıldı.


Söz yazarı ve şarkıcı Marc Anthony 2004 ve 2011 yılları arasında ünlü şarkıcı Jennifer Lopez ile evli kaldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum