Survivor Yeni Bölüm Fragmanı Herkesi Ekrana Kilitledi! Finale Günler Kala Sakatlık Şoku!

Survivor Yeni Bölüm Fragmanı Herkesi Ekrana Kilitledi! Finale Günler Kala Sakatlık Şoku!
02 Temmuz 2020 - 09:06

Survivor 2020’de aylardır devam eden kıyasıya mücadelede sona yaklaşıldı. Finalistlerin belirlenmesi için geri sayım başlamışken, yarışmacılar arasındaki mücadelenin giderek alevlendiği belirlendi. Yarışmanın dün yayınlanması bekleniyordu ancak Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin sezon finali yayınlandığı için ekranlara bir günlük ara vermiş oldu. Bu süreçte yeni bölümün bu akşam yayınlanması bekleniyor.

Survivor 14 Temmuz 2020 tarihinde herkesi şaşırtacak ve çeşitli sürprizlerin olacağı bir final ile ekranlara veda edecek. En son adadan ayrılan isim Nisa olmuştu. Nisa’nın adaya veda etmesi dengeleri değiştirdi. Kalan 6 yarışmacı arasında mücadele gittikçe daha heyecanlı bir hal alıyor. Bu akşam oynanacak oyunlarca yarışmacılar bireysel olarak kaptanlık için yarışacaklar.

Yeni Bölümde Yasin Hastaneye Kaldırılıyor!


Bu akşam yayınlanacak olan bölümün fragmanı izleyicilerin yüreğini ağızlara getirdi. Adada süren kıyasıya mücadelede finalde görülen isimlerden birisi olan Yasin Obruz, mücadele sırasında ıslak zeminde kaldığı için düşerek ayağını sakatlıyor. İlk müdahalenin ada doktoru tarafından yapılmasının ardından acısı geçmediği görülen yarışmacı hastaneye kaldırılıyor.

Finale günler kala yaşanan bu sakatlık oldukça dikkat çekerken bu akşam yayınlanacak olan bölümde final için yarılıp yarışamadığı belli olacak. Pek çok hayranı sosyal medyada yeni yayınlanan fragman sonrasında üzüntülerini dile getirirlerken, bu sakatlığın adadaki dengelere olan etkisi de merak konusu oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum