Survivor'da Acun Ilıcalı Semih Öztürk'ü kovdu! Semih'in eşi Kurretülayn Matur geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Alpay Kazan için yazdıklarıyla bu sefer Acun'u çıldırttı! Kurretülayn Matur kimdir? Kurretülayn Matur ne demek? Kurretülayn Matur nereli? Semih Öztürk kovuldu mu?

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

Acun Ilıcalı bu defa affetmedi. Survivor Ekstra programının yorumcusu eski yarışmacı Semih Öztürk'ün eşi Kurretülayn Matur attığı tweet kocasının başını yaktı.

Semih'in eşi Kurretülayn Matur'un hayatını kaybeden Alpay Kazan için yazdıkları ile Acun'u küplere bindirdi. Semih'in eşi ne dedi? Alpay Kazan ne yapmıştı? Semih Öztürk kovuldu mu?

Semih Öztürk kovuldu mu? 

Semih Öztürk 2 gündür Survivor Ekstra programında yer almadı. Meselenin eşi nedeniyle olduğu öğrenildi. Acun Ilıcalı bu sefer affetmedi.

Survivor yarışmacısıyken Semih sakatlanmış ve o dönem sevgilisi olan Küreyya, Acun'u binlerce mesaj atmış sosyal medyadan ve "niye beni aramadınızb haber vermediniz" diye tepki göstermiş, Acun Ilıcalı'da cevap olarak ailesine haber verildi diyerek imalı bir yanıt yazmıştı.

İşte o yanıt;

FNgbiJwXoAEMjlJ

Survivor Ütopya zamanı da program kordinatörü Alpay Kazan'ın SMS sistemini değiştirmesi üzerine Semih'in ikinci olmasıyla o dönem kzı arkadaşı olan Küreyya duruma tepki göstermişti.

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Alpa Kazan için Küreyya yazdığı tweet ile Acun'u sinirlendirdi.. Kurretülayn Matur Twitter hesabından şunları yazdı; 

"Hayat böyle bir şey işte. Bugün varsın yarın yoksun. Kimsenin hayatını değiştirecek kadar hakkına girmeden, üzmeden, kırmadan yaşamalı insan. Hayatımdaki herkesi affettim. Bir seni affedemedim. İki dudağımın arasından çıkmıyor helal olsun. Acım, öfkem, kırgınlığım geçmiyor"

FNgrqc9WUAIedO0

Kurretülayn Matur Kimdir?

Kurretülayn Matur 31 Ekim 1990 Ankara Keçiören doğumludur. Babası Mardin'li annesi Isparta'lıdır. İstanbul Üniversitesi mezunudur. Kurretülayn Matur dizi, tiyator ve reklamlarında oynamıştır. 

Kurretülayn ne demek?

Arapça'da Nur Gözlü demektir.