Survivor Seda ve Sema ikiz mi sorusu akılları karıştırdı? TV8'in fenomen yarışması Survivor yarışmacıları Sema ile Seda kardeş mi?

Survivor All Star 2022 yine TV8'de her yıl olduğu gibi reyting rekorları kırıyor. Survivor All Star 2022 kadrosunda yer alan isimler Sema Aydemir kimdir ile Seda Ocak kardeş mi ikiz mi merak konusu oldu.

Survivor yarışmasında daha önce de iki kez katılan Sema Aydemir kimdir? Seda Ocak ile Sema Aydemir kardeş mi? İki ismin benzerlikleri merak uyandırdı.

Survivor yarışması bu sene de All Star olarak ekranlarda reyting rekorları kırıyor. Yarışmanın en fenomen kadınlarında olan Seda ve Sema ise merak konusu olan yarışmacılardan. Daha önce de yarışmaya katılan Sema ve Seda ikiz mi? 

SURVİOR SEDA VE SEMA İKİZ Mİ? KARDEŞ Mİ?

Survivor yarışmacıları Seda ve Sema kardeş hem de ikiz kız karşdeş Survivor'a ilk katılan isim Sema Aydemir. Sema'dan tam 1 yıl sonra da ikiz kardeşi Seda Ocak Survivor yarışmasına katılmıştır.

Sema ve Seda 4 kız kardeştir.

Survivor Seda Ocak yarışmanın yanı sıra Survivor Ekstra'da yorumculuk yapan yarışmacılardan biridir. Seda Ocak Survivor'da Gönüllüler takımında mücadele etmektedir.

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

Survivor Sema Aydemir 17 Ağustos 1985 Bursa doğumludur. Sema Aydemir'in bir ablası bir kardeşi ve bir de ikizi vardır. Sema Aydemir olimpiyatlarda Türkiye'yi temsil eden bir atlettir. Sema Türk çekiç atma sporcusu Eşref Apak ile evlenmiştir. Çifti 2016 yılında boşanmıştır. Bu evklilikten Ali isminde oğulları vardır.

Seda Ocak Survivor Türkiye Yunanistan'da finale çıkan yarışmacılardandır. Seda Ocak henüz İlkokuldayken koşu yarışmasına katılmış ve ikizi Seda ile birinci olmuştur.