Magazin

Survivor için beklenen açıklama geldi. 2020 Survivor ne zaman başlıyor?

Survivor sunucusu Acun Ilıcalı ‘Gel Konuşalım’ adlı programda Survivor 2020 için birçok detayı paylaştı. TV8’de yayınlanan ve izleyicileri adeta ekrana kilitleyen yarışma Survivor için geri sayımın başladığı şu günlerde konsept de merak ediliyor. Ayrıca izleyiciler 2020 Survivor var mı, 2020 Survivor ünlüler ve Survivor gönüllüler kadrosunu araştırmaya başladı. 

2019 Survivor’da beklenen sonuçların elde edilmemesi, Türkiye – Yunanistan konseptinin devam etmeyeceğini gösterdi. Daha önceki yıllarda olduğu gibi gönüllüler ile ünlüler tarzında devam edecek olan Survivor 2020, Şubat ayının ilk haftalarında ekranlarda olacak. 

2020 Survivor Yarışmacıları Kimler? 

Ünlüler takımına girecek olan ünlü komedyen Ersin Korkut, Survivor 2020’nin ilk yarışmacısı olarak açıklandı. 

Eski konseptinde devam edecek olan yarışmanın yeni sezon hazırlıklarının devam ettiği belirtildi. Ayrıca ünlüler kadrosunda Uğur Pektaş’ın olacağı da belirtildi. 

Geçen sezon 2 Şubat 2019 tarihinde başlayan Survivor’ın bu yıl ise 15 ile 20 Şubat ortalarında başlayacağı tahmin ediliyor. Yine çekişmeli ve son derece heyecanlı bir yarışma programının olacağını düşünen izleyiciler takımlar arasındaki çekişmeyi TV8 ekranlarından takip etmeyi sürdürebilecek. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu