TV8'in reyting rekortmeni şov yarışma programı Survivor All Star'daki Nisa'nın eski sevgilisi Barış Murat Yağcı için söylediği iddialar ortalığı karıştırdı! Sosyal medyadaki "normalleştirmeyin gerçekse tutuklayın!" tweetleri sonrası harekete geçildi.

Survivor All Star yarışmasında Nisa Bölükbaşı'nın Barış Murat Yağcı hakkındaki iddiaları sosyal medyayı ayağa kaldırdı!

Nisa ve Barış 2020 yılında Survivor'a katılmış bu yarışmadan sonra sevgili olmuşlardı. Sık sık magazinde yer alan ikili daha sonra ayrılmışlardı.

İkili ilişkilerinin bitmesine dair "İlişkimizi saygı ve sevgi içerisinde bitirdik" diyerek açıklama yapmışlardı. 

Ta ki Survivor All Star başlayana kadar!

61f01bef86b245241c128529

Survivor All Star'da Barış ve Nisa gibi iki sevgiliyi yarışmaya alarak büyük sükse yapan yarışma beklenildiği gibi tartışmalarla ve bol reytinglerle gitti.

Ancak son bölümdeki iddiaların ciddiyeti ve toplumu olumsuz etkilemesi tartışmaları sürüyor!

Geçtiğimiz günlerde Barış, Survivor All Strar’da rakip takımın ağlayan kadın oyuncularını teselli edince Nisa "Kadınları döven adam şu an kadınlar ağlıyor diye şov yapıyor"  diye söylenmesi ekranlara gelmişti.

728xauto-1

Sosyal medyada önce haber şeklinde tartışılan konu daha sonra "Bu resmen normalleştirme! Eğer şov için yapıldıysa RTUK dizilerdeki aldatma, öpüşme içki sahneleri ile uğracağına kadına şiddeti normalleştiren programlara el atsın" yorumlaru yapılmaya başlandı.

Gözden kaçırmayın

Ümitcan Uygun 10 Yıl Hapis Cezasını Nihayet Alabildi! Tutuklandı! Peki Hangi Cezaevinde? Ümitcan Uygun 10 Yıl Hapis Cezasını Nihayet Alabildi! Tutuklandı! Peki Hangi Cezaevinde?

Tepkiler sonrası konseyde Acun Ilıcalı Nisa'ya "Barış seni dövdü mü?" diye sormuş Nisa Bölükbaşı'da "Bana el kaldırmışlığı oldu, kapıyı üzerime kilitlemesi oldu. Ben onunlayken her gün ağlıyordum" diye yanıt verdi.. Barış Murat Yağcı'da bu iddiaları yalandı.

Sosyal medyada kullanıcılar "Hani kadın beyanı esastı? Eğer böyle bir şey varsa bu özneleri izlettiriyorlar resmen reyting için eğer yoksa şov için her gün onlarca kadın öldürülen bu ülkede kadına şiddet normalleştiriliyor" diyerek tepki verdi ve RTÜK ve Emniyet güçlerini etiketleyenler oldu!