TV8 ekranlarında Acun Ilıcalı’nın sunumu ile uzun yıllardan beri devam eden Survivor 2022 için artık geri sayım başladı. Survivor'ın yeni sezonunun ne zaman başlayacağı da izleyiciler arasında merak konusu oldu. Bu sene efsane bir kadro ile ekranlara geri dönmeye hazırlanan yarışma programı için artık sayılı saatler kaldı. Peki Survivor All Star 2022 ne zaman başlıyor? Survivor All Star 2022 ünlüler gönüllüler kadrosu kimler var?

Survivor All Star 2022 ne zaman? Survivor 2022 yayın tarihi

All-star sezonuyla ekranlara Geri dönmeye hazırlanan Survivor 2022 için artık Geri sayım başladı. Master Chef Türkiye yarışmasının sona ermesinden hemen sonra başlayacak olan Survivor All Star 2022 yarışmasının yayın tarihi belli oldu. Survivor All Star 2022 15 Ocak Cumartesi akşamı ekranda olacak.

survivor-all-star-2022-ne-zaman-basliyor-survivor-all-star-2022-unluler-gonulluler-kadrosu-kiml-2

Nisa kadrodan çıkarıldı

Survivor All Star 2022 ünlüler gönüllüler kadrosu Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı tarafından açıklanmıştı. Yarışmacı kadrosunda yer alan Nisa Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı tarafından açılan canlı yayında yer almadı. Nisa'nın yarışmadaki durumuna ilişkin açıklama yapan Acun Ilıcalı genç yarışmacının koronavirüse yakalandığını ve bu nedenle de yerine Yağmur'un yarışacağını söyledi.

Survivor All Star 2022 ünlüler gönüllüler kadrosu kimler var?

Survivor All Star 2022 ünlüler gönüllüler yarışmacıları kimler sorusunun yanıtı da izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bu yıl daha önce yarışmaya damga vurmuş isimler kadroda bulunuyor. İşte Survivor All Star 2022 ünlüler gönüllüler kadrosu;

Survivor All Star 2022'nin ünlüler takımı:

Adem Kılıçcı, Çağan Atakan Arslan, Furkan Kızılay, Mert Öcal, Sercan Yıldırım, Barış Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Aycan Yanaç, Elif Gören, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir ve Birsen Bekgöz yarışacak.

Survivor All Star 2022'nin gönüllüler takımı:

Gökhan Keser, Ogeday Girişken, Anıl Berk Baki, Hikmet Tuğsuz, Ardahan Uzkanbaş, Berkan Karabulut, Yasin Obuz, Gizem Kerimoğlu, Berna Keklikler, Sude Burcu, Nisa Bölükbaşı, Evrim Keklik ve Seda Ocak yer alıyor.