Acun Ilıcalı, İzleyicilerin heyecanla beklediği Survivor All Star 2022’nin kadrosunu geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. Yarışmanın öne çıkan bir ismin sağlığındaki kötü haber bekleyenleri üzdü.

Merakla beklenen Survivor All Star kadrosunda öyle bir isim vardı ki, güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine toplamıştı. Ancak verdiği haber herkesi üzdü.

Avatar Atakan, Adem Kılıçcı, Merve Aydın, Furkan Kızılay, Nagihan Karadere gibi isimlerin yer aldığı Survivor All Star 2022 kadrosunda en çok dikkat çeken isimlerden biri de Aycan Yanaç olmuştu.

Survivor All Star 2022 kadrosunun öne çıkan isimlerinden Aycan Yanaç sosyal medya hesabından kötü bir haber paylaştı.

61b988b3ae298b28f0550f6d

Aycan Yanaç, sosyal medyadaki hesabından yaptığı paylaşımda sol böbreğinde iki taş olduğu ve ameliyatla alınacağını açıkladı.

“Kötü bir şey yok. Merak etmeyin. Daha sonra antrenmanlara devam” diyen Yanaç'ın kötü bir şeyinin olmaması hayranlarını sevindirse de tedirgin etmeye yetti.

1024xauto

Acun Ilıcalı'nın kadroyu açıklamasından sonra peş peşe yaşanan sağlık sorunları, yarışmayı bekleyen izleyicilerin “nazar değdi” demesine sebep oldu.

Geçtiğimiz günlerde Adem Kılıççı sakatlanarak ameliyat haberini alırken, şidi de Aycan Yanaç böbreğinde taş olduğunu haberi şaşkınlıkla karşılandı.