Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2022 All Star sezonu ile bu akşam ekranlara geri dönüyor. Birbirinden iddialı yarışmacıları ünlüler ve gönüllüler takımlarında yarışacağı yarışma programı için izleyicilerin de heyecanlı dorukta. Yeni sezonu başlayacak olan Survivor'da ilk ödül oyunu bu akşam oynanacak. Hem ünlüler hem de Gönüller takımları bu sezon çok güçlü ve bugüne kadar gelmiş geçmiş en iyi yarışmacılar geri dönmüş durumda. O nedenle ödül oyunu sonuçları da daha çok Takip ediliyor. Peki Survivor All Star 15 Ocak 2022 Ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2022 ilk oyunu kim aldı?

Survivor heyecanı bu akşam başlıyor

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği ve kendi kanalında yayınlanan Survivor yarışması 2022 all-star sezonu ile ekranlara geri dönüyor. Ünlüler-gönüllüler formatı ile ekrana gelecek olan yarışmada bugüne kadar yarışmış en iddialı yarışmacılar var. Hatta bu sezon Survivor'da 3 şampiyon birden yarışacak. Adem, Atakan ve Ogeday Yeniden Survivor parkurlarına geri döndü. Survivor All Star heyecanını yaşamak isteyen izleyiciler ise şimdiden ödül oyunu sonuçlarını araştırmaya başladı.

survivor-all-star-15-ocak-2022-odul-oyununu-kim-kazandi-survivor-2022-ilk-odul-oyununu-kim-aldi-2

Survivor All Star 15 Ocak 2022 ilk oyunu kim kazandı?

Dominik’te çekimleri devam eden Survivor 2022 yarışmasının ilk oyunu için Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından canlı yayın açmıştı. Adada ilk oyunun çekimleri yapıldı kazanan takımı Aslında belli. Ancak izleyiciler kazanan takımı Bu Akşam görecek. Survivor All Star 15 Ocak 2022 ödül oyunu sonucu ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak…

Survivor 2022 All Star kadrosu

Ünlüler takımı:

Adem Kılıçcı

Çağan Atakan Arslan

Furkan Kızılay

Mert Öcal

Sercan Yıldırım

Barış Murat Yağcı

Batuhan Karacakaya

Aycan Yanaç

Elif Gören

Merve Aydın

Nagihan Karadere

Sema Aydemir

Birsen Bekgöz

Gönüllüler takımı:

Gökhan Keser

Ogeday Girişken

Anıl Berk Baki

Hikmet Tuğsuz

Ardahan Uzkanbaş

Berkan Karabulut

Yasin Obuz

Gizem Kerimoğlu

Berna Keklikler

Sude Burcu

Seda Aydemir

Evrim Keklik

Nisa Bölükbaşı