TV8 Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2022 All Star sezonuyla ekranlara dönüyor. Survivor All Star 2022 15 Ocak Cumartesi akşamı itibariyle başlayacak. Ünlüler ve gönüllüler formatıyla ekranlara gelecek olan yarışma programında yarışmacılar Geçtiğimiz günlerde Dominik Cumhuriyeti'ne gitmişti. Ancak hala yarışmanın kadrolarından haberdar olmayan izleyiciler bu sezon Survivor'da hangi ünlülerin olduğunu merak ediyor. Peki Survivor 2022 ünlüler kadrosu kimler var? Survivor All Star 2022 ünlüler takımında hangi ünlüler var?

Survivor All Star 2022 ünlüler takımında kimler var?

Survivor All Star 2022 ünlüler takımı kadrosu geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Kadroda geçtiğimiz sezonlara damga vuran bomba gibi isimler var. Ayrıca ünlüler takımında iki şampiyon yarışmacı da bulunuyor. İşte Survivor All Star 2022 ünlüler takımı kadrosu; Adem Kılıçcı, Çağan Atakan Arslan, Furkan Kızılay, Mert Öcal, Sercan Yıldırım, Barış Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Aycan Yanaç, Elif Gören, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir ve Birsen Bekgöz.

survivor-2022-unluler-kadrosu-kimler-var-survivor-all-star-2022-unluler-takiminda-hangi-unluler-2

Survivor All Star 2022 ne zaman başlıyor?

Survivor 2022 All Star heyecanı başlıyor. Acun Ilıcalı Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Survivor yarışmasının Master Şef Türkiye yarışması finali sonrasında ekranda olacağını duyurmuştu. Master Chef Türkiye bu akşam final yapıyor. Şampiyonun belli olmasından sonra Survivor 2022 All Star heyecanı başlayacak. Survivor 2022 All Star 1. bölüm 15 Ocak 2022 Cumartesi akşamı ekranda olacak. Bu sezon çok güçlü bir kadro hazırlayan Acun Ilıcalı reytingleri Şimdiden rezerve etmiş gibi. Hem ünlüler takımında hem de gönüllüler takımında çok sevilen isimler bulunuyor. Ayrıca bu yarışmacıların hepsi birbirinden iddialı ve rekabeti de oldukça seviyor. İzleyicileri ekran başına kilitleyecek bir Survivor All Star 2022 sezonu yarın akşam geliyor.