Çocuklar Duymasın dizisinde Fısfıs İsmail karakteri ile tanınan Süleyman Yağcı kimdir? Süleyman Yağcı nereli? Süleyman Yağcı kaç yaşında? Süleyman Yağcı dizileri?

Bir dönem ekranlarda en çok izlenen yapımlardan biri olan Çocuklar Duymasın adlı dizide canlandırdığı karakter Fıs Fıs İsmail karakteriyle tanınan Süleyman Yağcı yaptığı açıklamalarla gündem oldu.

Süleyman Yağcı kimdir? Süleyman Yağcı nereli? Süleyman Yağcı kaç yaşında? Süleyman Yağcı hangi dizide oynadı?

Süleyman Yağcı  katıldığı Esra Sönmezer'in pijama programında yaptığı kadınların tayt giymemesi açıklaması ile gündeme geldi.

Yağcı "Bazı kadınlar öyle tayt giyiyor ki gerçekten iğrenç." dedi.

Telefonla canlı yayına katılan bir kadın programda "Kocam tayt giyince bana karışıyor" diyince Süleyman Yağcı konuyla iligli olarak tartışma yaratan sözler söyledi. Yağcı "Bazı kadınlar öyle tayt giyiyor ki gerçekten iğrenç. Her şeyin bir kuralı vardır. Aşka, sevgiye, giyinmeye karşı değilim. Demokrat bir adamım. Yeryüzünde en çekici canlı kadındır. Günümüzde öyle insanlar var ki 40-50 yaşına gelmiş bir kadın eli tutmamış. Televizyonu açıyor sizin gibi cilveli kadınlar çıkıyor. Sokağa, kafeye gidiyor cilveli kadınlar. Adamlar sapıtıyor. Giyimini biraz doğru yapacaksın" diyerek şaşkınlık yarattı.

Süleyman Yağcı’nın bu sözleri üzerine sunucu Esra Sönmezer "Yazın bikini, mayo giyiyoruz. Giymeyelim mi? Bakmayın. Siz mayo giyince biz bakıyor muyuz?" diyerek tepki gösterdi.

Süleyman Yağcı Kimdir?

Süleyman Yağcı 23 Ağustos 1964 Rize'de doğdu. Asıl mesleği ambulans şoförlüğüdür. 

Evli olan Süleyman Yağcı'nın eşinin adı Emine Yağcı'dır. 

Dizilerde figüran rollerde oynamıştır. Çocuklar Duymasın adlı dizide canlandırdığı Fıs Fıs İsmail karakteri ile tanınmıştır.

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!