Su Topu Federasyonun şampiyonaya katılacak sporcuları tanıtım postu utanç oldu! Erkekler üsttte dimdik mayoları ile paylaşılırken, kadınlar altta havuza gömülü sadece kafaları görünür biçimde paylaşıldı.

Yine rezalet komik bir olay! Türkiye Su Topu Federasyonu Avrupa Şampiyonası elemelerine katılacak kadın ve erkek sutopu milli takımlarının fotoğraflarını sosyal medya hesabından skandal bir biçimde paylaştı.

Türkiye Su Topu Federasyonu sporcuları tanıttığı paylaşımda kadınların bedenlerine sansür uyguladı. Çok geçmeden fotoğraf terpki aldı. Federasyonu yorumları kapadı ve bir gün sonra yeni bir fotoğraf paylaştı..

Federasyon tepkiler sonrası yaptığı ikinci paylaşımda sadece kadınları bu sefer mayolu şekilde paylaştı ve yorumları önce açtı sonra kapadı.

Gözden kaçırmayın

Kulüpler Dünya Kupası Chelsea'nin Oldu! Kulüpler Dünya Kupası Chelsea'nin Oldu!

Türkiye Sutopu Federasyonu, İsrail’de düzenlenecek Avrupa Şampiyonası elemelerine katılacak kadın ve erkek milli takımların fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Paylaşılan görseldeki detaylar yuh artık dedirtti.

Federasyon paylaşımında üstte erkek milli takımını ayakta dimdik ve mayolu şekilde tam boy payalştı. Altta ise kadın takımını boneleriyle suyun altına gömülmüş bir vaziyette paylaştı.

Paylaşımın gelecek tepkiler hesap edilip yorumlara kapalı şekilde yapıldı.

Kullanıclar Federasyon’a tepki gösterince federasyon ikinci bir paylaşım yaptı. Bu sefer sadece kadın milli takımını mayolarıyla paylaştı.