Yaz sezonuna hızlı bir giriş yapan yaz dizileri için yolun sonu göründü. Yeni sezonda yeni dizilerin yayınlanacak olması, eski dizilerin yeniden yayın hayatına başlayacak olmaları nedeniyle bazı dizilerin ekran macerasının da son bulması bekleniyor.

Yeterli seviyede reyting alamayan Ada Masalı dizisi içinde kanal yönetimi bir süredir görüşmelere devam ediyordu. Reyting kurbanı olan yeni bir dizi olduğu belirlendi. Yaz sezonunda dizilerin geçen yıllara göre beklenen reyting seviyesini yakalayamadığı öğrenildi.

ADA MASALI DİZİSİ İÇİN FİNAL KARARI VERİLDİ

Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ın başrollerini paylaştığı bir yaz dizisi olarak başlayan Ada Masalı dizisi bir süredir düşük reytingler sebebiyle kanal yönetiminin de kıskacına girmişti. Yeni sezona devam edip etmeyeceği merak edilirken sonunda beklenen karar verildi. Ada Masalı dizisi yolun sonuna geldi ve hakkında final kararı verildi.

Dizinin reytinglerini yönetmek ve yükseltmek için dizide partner olan ikilinin gerçek hayatta da sevgili olduğu yönünde iddialar ortaya çıkmış ancak bu haberlerde dizinin reytinglerini yükseltmek için yeterli olmamıştı.

ADA MASALI DİZİSİ NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

ada-masalı-final-kararı

Star Tv kanal yönetimi tarafından yapılan görüşmeler sonrasında final tarihi de belli oldu. Yaz dizisinin Eylül ayının sonunda son aylarında final yapması ve ekranlara veda etmesi bekleniyor. Final kararının kanal yönetimi tarafından da onaylanmasının ardından dizinin sevenleri sosyal medyada dizinin bitmemesi için tepkilerini dile getirdiler.

Sosyal medyada tt olan Ada Masalı dizisi için yeni sezonda yer kalmadı.