Star TV'nin İddialı Dizisi Babil Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! İrfan'a Eda Ve Egemen'den Şok Eden Darbe Geliyor!

Star TV'de cuma akşamları yayınlanan Babil dizisinin 13. bölümü yine nefesleri kesti. Büyük bir heyecanın yaşandığı son bölümün ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanı için araştırma yapmaya başladılar. Babil 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Babil yeni bölüm fragmanı nasıl izlenir?

26 Eylül 2020 - 08:41 - Güncelleme: 26 Eylül 2020 - 10:09

Konusu gereği oldukça dikkat çeken diziler arasında bulunan Babil her hafta cuma akşamı Star TV'de izleyicilerle buluyor. Babil dizisinin 13. bölümü dün akşam yayınlandı. Oldukça heyecanlı olayların birbirleriyle sürpriz şekilde bağlanması izleyenleri ekran başına kilitledi.

Beklenmedik gelişmelerin ve sürpriz olayların yaşandığı Babil son bölümde Deniz'in kaçırılması her şeyi alt üst etti. Babil yeni bölüm fragmanı ise gelecek hafta yayınlacak olan bölüm ile alakalı önemli ipuçları verdi. Babil 14. bölüm fragmanı nasıl izlenir?

BABİL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Babişl dizisi ilgi çekici konusu ile izleyicilerin takdirini toplamaya devam ediyor. Son bölümde artık dengelerin değiştiği iyice görüldü. Deniz'in kaçırılması İrfan'ın sürpriz bir karar almasına neden oldu. Ayrıca Egemen de bir yol ayrımına geldi. Eda Egemen'in susmasını isterken bu konuda ona her şeyi verebileceğini taahhüt etti.

DENİZ'İN GERÇEK BABASINI İLAY ÖĞRENDİ!

Eda için açık olan bir başka cephede ise İlay var. Kocasını İlay'ın elinden almak isteyen Eda bunun için her şeyi yapğmaya göze alır. İrfan'ın aklı ise her zaman olduğu gibi İlay'dadır. İlay ise Egemen ile Eda arasında yaşananları bildiğini söyleyerek Eda'yı tehdit eder. Ayrıca Deniz'in gerçek babasının Egemen olduğunu da öğrenmiştir.

SÜLEYMAN DENGELERİ ALT ÜST EDİYOR

Süleyman tarafında ise yeni gelişmeler yaşanmaktadır. Beklenmedik şekilde bir iş teklifi alan Süleyman tüm dengeleri alt üst edecektir. Polis olan Ayşe kendisine yardımcı olması için İrfan'ı ikna etmişti. Ancak İrfan'dan çok daha fazlasını isteyecektir. Bu sefer işin içerisine Egemen de katılacaktır.


YORUMLAR

  • 0 Yorum