Ekonomi

SSK Emeklisine Müjdeli Haber: 20.000 TL Ödeme Verileceği Netleşti!

SSK Emeklisine Müjdeli Haber: 20.000 TL Ödeme Verileceği Netleşti! SSK emeklisi olan kişilere 20.000 TL’ye kadar ödemeler verilecek. 20.000 TL’ye kadar verilecek bu ödemeler sonrasında banka hızlı ve anında kredi imkanı sağlayacak. SSK emeklisi olan kişilere 20 bin TL’ye kadar 3 ay ertelemeli kredi aşağıdaki bankalardan emekli maaşı almanız durumunda sizlere kullandıracaklardır.

Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank Emekli Kredisi

Kamu bankaları emekli olan kişileri ellerinde tutmak için sürekli olarak güncel kredi kampanyaları yapıyor. Düşük faizlerle kredi almak isteyenlere başvuru yapacak emeklinin maaş müşterisi olması durumunda hemen onay verilerek, üstelik hafta sonu bile kredi onayı alabileceği haberi verildi. Nakit isteyenler kamu bankaları üzerinden işlem yapmak istiyorsa, başvurusunu yaptıktan hemen sonra işlemlerini 5 dakika içinde yapabileceklerdir. Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank üzerinden başvuru yaparak kredi almak isteyenler ayrıca mobil uygulamaları kullanabilirler.

Garanti Bankası, Denizbank ve Akbank

Garanti bankası, Denizbank ve Akbank üzerinden başvuru yaparak kredi almak isteyenlere bankalar hızlı ve anında sonuç verecek. Garanti Bankası, Denizbank ve Akbank emekli maaşını kendi bankasından alan kişilere aynı gün ödeme için mobil uygulamalar üzerinden başvuru yapılmasını istiyor. Kredi notu uygun olan herkes başvuru yapmak isteyenlere 3 dakika içinde sonuç vermektedir. Başvurunuzu sms ile de yapabilirsiniz.

Emekliye Müjdeli Haber: Cumhurbaşkanı Onay Verdi, Emekli Sevindi

Banka Kara Listesinde Olan ve Dertlenen Emekliye Müjde! Destek Olarak 50 bin TL Ödeme Yapılacak

Akbank SMS kredi başvurusu için Kredi TC Kİmlik yazarak bu mesajı 4425 numarasına mesaj atınız. Başvuru yaptıktan hemen sonra sizlere kredi verilecek ve onaylanan bu kredilerin ne kadar olduğu sizlere gösterilecektir.