Squid Game dizisi kısa sürede milyonlarca hayran kitlesine ulaştı. Yönetmen Hwang Dong-Hyuk’un yaptığı açıklamaya göre Squid Game dizisinin 2. sezonu geliyor. Squid Game 2. sezon için detaylar...

Netflix platformunda kısa bir süre önce yayınlanmaya başlayan Kore yapımı Squid Game dizisi, kısa sürede dünya genelinde oldukça konuşulur hale geldi ve milyonlarca hayran kitlesine sahip oldu. Oldukça sevilen ilk sezonun ardından Squid Game 2. sezonun ne zaman başlayacağı merak edilmeye başlandı. Bu konuyla ilgili beklenen açıklama dizinin yönetmeni Hwang Dong-Hyuk’tan geldi. Hyuk’un yaptığı açıklamaya göre Squid Game’in 2. sezonu geliyor. Peki Squid Game 2. sezon ne zaman?

squid game 2

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

Squid Game 2. Sezon Ne Zaman?

Netflix’in Kore yapımı dizisi Squid Game’in 2. sezonunun ne zaman yayınlanacağı konusunda yönetmen Hwang Dong-Hyuk’tan önemli bir açıklama geldi. Hyuk’un açıklamasına göre 2. sezonun çekileceğinin kesin olmamakla birlikte ihtimaller dahilinde olduğunu söyledi. Başarılı yönetmen, eğer dizinin 2. sezonu çekilirse hikaye kısmında radikal bir değişiklik yapılacağını ifade etti.