10 Eylül 2019 Salı 13:22
Ziraat Türkiye Kupası maç programı belli oldu!  Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur fikstürü açıklandı

Futbolseverlerin yakından takip ettiği Ziraat Türkiye Kupası maç programı belli oldu.

Yarın oynanacak Ziraat Türkiye Kupası 2. tur maçlarında 48 takım bir üst tura çıkmak için birbirleriyle yarışacak.

Tek maç eleme usulüne göre gerçekleşen 2. Turda toplamda 66 takım bulunuyor. Karşılaşmalarda galip gelen takım bir üst tura çıkmaya hak kazanacak.

ALT LİGLER İÇİN BÜYÜK PRESTİJ!

Alt liglerde oynayan takımlar için büyük bir prestij olarak değerlendirilen Ziraat Türkiye Kupası maçlarının sonuçlanmasıyla yeniden kuralar çekilecek.

Şimdiden nefes kesecek maçların taraftarları da merakla oynanacak maç saatine kilitlendi.

Anbean takımlarının yanında olan taraftarlar takımlarının galip çıkarak adlarını bir üst tura çıkmasını bekliyor.

Yüksek tempolu geçecek maçlarda hangi takımların kazanacağı şimdiden merak konusu oldu.

TÜRKİYE KUPASI 2. TUR MAÇ FİKSTÜRÜ

13.00 Ağrı 1970-Artvin Hopaspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

14.30 1954 Kelkit Belediyespor-Ofspor (Kelkit İlçe)

14.30 Görelespor-Yomraspor (Görele 13 Şubat)

14.30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Elazığ Belediyespor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

14.30 Cizrespor-Diyarbekirspor (Cizre İlçe)

14.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Siirt İl Özel İdare (Faruk Çelik)

14.30 Batman Petrolspor-Mardin Büyükşehir Başakspor (Batman Yeni Şehir)

15.00 1074 Çankırıspor-Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetleri (Çankırı Atatürk)

15.00 Çankaya-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Ankara OSTİM)

15.00 Altındağ Belediyespor-Yozgatspor 1959 (Çubuk İlçe)

15.00 Tokatspor-Erbaaspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

15.00 Erzinspor-Kilis Belediyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

15.00 Nevşehir Belediyespor-Osmaniyespor (Nevşehir Gazi)

15.00 Kozanspor-Payasspor (İsmet Atlı)

15.30 Silivrispor-Bursa Yıldırımspor (Silivri)

15.30 Maltepespor-Erokspor (Maltepe Hasan Polat)

15.30 Şile Yıldızspor-Karacabey Belediyespor (Şile İlçe)

15.30 Bayrampaşa-Bigaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

15.30 Düzcespor-Darıca Gençlerbirliği (Düzce 18 Temmuz)

15.30 Manisaspor-Turgutluspor (Manisa 19 Mayıs)

15.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Halide Edip Adıvar Spor (Tepecik Şenol Güneş)

15.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Somaspor (Tavşanlı Ada)

18.30 Ci Group Buca-Nazilli Belediyespor (Yeni Buca)

19.00 Fethiyespor-Kızılcabölükspor (Fethiye İlçe)

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.