Gündem

Soylu’nun seçim sonrası açıklaması gündeme bomba gibi düştü

 Diyanet İşleri Başkanlığı Göç ve Manevi Destek Merkezi açılışı sonrasında İçişleri Bakanı Soylu gazetecilerin sorularını cevapladı. Seçim sonuçları hakkında konuşan İçişleri Bakanı Soylu, 31 Mart sonrası olan olaylarda kıyamet koparanlar, Türkiye’yi diktatörlükle, hukuksuzlukla ve anti demokratiklikle suçlayanlar, dün akşam sevinç çığlıkları atıyorlardı” dedi.

BAZEN KAZANMAK KAYBETMEKTİR

Yenilenen seçim hakkında  demokrasiyi tanımanın ve hazmetmenin kolay olmadığını aktaran İçişleri Bakanı Soylu, bazen kazanmanın kaybetmek olduğunu ifade ederek, bazen de kaybetmenin kazanmak olduğunu ifade etti.  Siyasi hayatta kaybetmişlikler kadar kazanmışlıklarının da olduğunu belirten İçişleri Bakanı Soylu, kaybettiklerinde dünyayı yıkmadıklarını ve aradaki temel farkın bu olduğunu aktardı.

İŞİMİZ ZORLAŞACAK

Ayrıca bundan sonra işlerinin zorlaşacağını belirten İçişleri Bakanı Soylu,  İstanbul’un, valiye ‘it’ diyen bir belediye başkanı olduğunu bildirerek, ”Doktorlara şiddet, kadınlara şiddet… İnşallah bizim işimizi zorlaştırmaz. Benim söyleyeceğim bu.” Dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı