Spor

Souza, Lens’e Atıfta Bulundu! Kızışma Başlayacak!

Türk futbol takımlarında, sahip oldukları şartlara ve Türk futbolunun tutkusuna bağlılık duyan futbolcular, takımlarını sahiplenmek konusunda da oldukça ilgililer. Bu hususta son dönemde Türk Vatandaşlığı alan çok sayıda futbolcu karşımıza çıkarken, kimileri ise takımlarını rakiplerine karşı savunan göndermeler de bulunuyor, açıklamalar veriyorlar. Son günlerde bu duruma bir önek olarak Fenerbahçe ile Beşiktaş’ın iki önemli oyuncusu arasında gönderme meselesi ortaya çıktı.

LENS’TEN GERÇEK ACITIR MESAJI

Bir önceki sezonda Fenerbahçe’de kiralık olarak sahaya çıkan Jeremy Lens, yeni sezonda Beşiktaş’a transfer edildi. Transferinin gerçekleştirilmesinin sonrasında Instagram hesabında bir video paylaşan Jeremy Lens, “Truth hurts” ifadesini kullanmıştı. “Gerçekler Acıtır” anlamı taşıyan video sonrasında Sarı Lacivertli takımın taraftarları oyuncuya büyük tepki göstermiş, ortamda gerilim artmıştı. Lens’in videosu ile vermek istediği mesaj ise birçok kişi tarafından farklı anlamlarla algılanmıştı.

SOUZA DURUR MU YAPIŞTIRMIŞ CEVABI

Fenerbahçe’nin bu sezında takımına yer vermemeyi düşündüğü ve geçtiğimiz günlerde Crystal Palace ile masaya transfer için oturduğu biliniyordu. Transfer sürecinin Avrupa için son saatlerinde takıma, Crystal Palace’a transfer olmak istemediğini bildiren Souza, takım yöneticilerinden tepki görmüştü. Ancak Souza, Fenerbahçe’ye tutku ile bağlı olduğunu da ortaya koyacak bir hareket yaptı. Jeremy Lens’in Beşiktaş transferinden sonra yayınladığı “Truth Hurts” videosuna yanıt olarak, Josef de Souza, Instagram hesabında bir fotoğraf paylaştı. Süper Lig’de Galatasaray deplasmanında gol atan Souza, bu gol sonrasındaki sevincini gösteren fotoğrafının üzerine “That is the Truth” yazarak paylaştı. “Gerçek budur” anlamına gelen paylaşım ile oyuncunun Jeremy Lens’e gönderme yaptığı anlaşıldı. Golü attıktan sonra formasının üzerindeki Fenerbahçe logosunu eliyle gösteren fotoğrafını paylaşan Sarı Lacivertli oyuncunun transferi ile ilgilş görüşmeler ise halen devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı