Sörloth'un Trabzonspor'a Katkısı Bitmiyor! Yıldız Oyuncu Sayesinde Futbolculara Müjde Verildi!

Trabzonspor'un büyük bir transfer başarısı ile Almanya Bundesliga ekiplerinden Leipzig'e gönderdiği Alexander Sörloth bordo mavili takıma doping etkisi yaptı. Başarılı oyuncunun transferinden gelecek olan 10 Milyon Euro'luk bonservis bedeli bordo mavili takımın banka hesabına yatırıldı. 

Sörloth'un Trabzonspor'a Katkısı Bitmiyor! Yıldız Oyuncu Sayesinde Futbolculara Müjde Verildi!
12 Ekim 2020 - 19:00

Trabzonspor'da yeni seozn heyecanı yaşanmaya devam ederken güzel gelişmeler de ardı ardına geliyor. Bordo mavili takım ekonomik olarak zor durumdayken bir anda feraha ulaştı. Takım içindeki futbolcuların tüm ödemeleri yapılırken artık oyuncuların sadecemaçlara konantre olmalarının da önü açıldı.

SÖRLOTH'TAN 10 MİLYON EURO GELDİ!

Sezon başında geçen sezonun Süper Lig gol kralı olan Alexander Sörloth'u Bundesliga ekiplerinden Leipzig'e veren bordo mavililer bu transferden ciddi bir bonservis bedeli elde etti. Leipzig bu sabah transfer anlaşması gereği Trabzonspor'a ödemesi gereken 10 Milyon Euro'yu bordo mavili takımın banka hesabına gönderdi.FUTBOLCULARIN TÜM ALACAKLARI ÖDENDİ

Trabzonspor'un kasasına giren 10 Milyon Euro çok büyük bir rahatlama sağladı. Bankalar Birliği'ne olan kredi borcu nedeniyle Trabzonspor'un Alexander Sörloth transferinden elde ettiği gelirin bir kısmı borcundan düşüldü.  Kalan kısım ile de oyuncuların tüm alacakları ödendi.

TRABZONSPOR LİGE BOMBA GİBİ GİRİŞ YAPACAK

Trabzonspor'da oyuncuların herhangi bir alacağı kalmazken takımdan sadece maçlara konsantre olmaları gerektiği istendi. Bordo mavili takım milli aranın ardından yeniden başlayacak olan Süper Lig'e bomba gibi bir giriş yapmayı planlıyor. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum