Fox Tv'nin reytinglerde hayal kırıklığı yaşadığı Son Nefesime Kadar dizisi final yapıyor! Nurgül Yeşilçay, Emre Kınay ve Ertan Saban'ın başrolünde yer aldığı dizi erken final yapıyor!

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay Emre Kınay ve Ertan Saban gibi isimlerin yer aldığı Fox TV'nin yeni dizisi Son Nefesime Kadar reytinglerde beklenen oranların çok altında kaldı.. 

İngiliz yapım Happy Valley dizisinden uyarlanan Son Nefesime Kadar dizisi iddialı bir şekilde Fox tv'de Çarşamba akşamlarının yeni dizisi olmaya gelmişti. Ancak dizis beklenenin çok altında kaldı. 

Çarşamba akşamları Kanal D'de Sadakatsiz dizisinin reyting kaybını fırsat bilen Fox Tv yeni dizisi Son Nefesime Kadar'ı 2 hafta önce yayınlamştı. Ancak diziilk bölümüyle ortalama alrında bir başlangıç yapmıştı. Son Nefesime Kadar ikinci haftasında da iyice geriledi ve finale adını yazdırdı.

Kanal d'nin Sadakatsiz dizisinin düşen reytinglerine rağmen yeni dizi Son Nefesime Kadar beklenilen oranları alamadığı gibi çokda düşük reytingler elde etti. Ve Fox TV beklenilen kararı verdi.

Fox Tv dizilerinin gözünün yaşına bakamdan bitiren bir kanal. Reyting oranları çok düşük olmasa da dizilerin üzerine çizen ve bu yüzden tepki alan kanal Son Nefesime Kadar adlı yeni dizisinin de fişini çekti.

İLK 10'A GİREMEDİ!

Gözden kaçırmayın

Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor?

Son Nefesime Kadar dizisi başarılı oyuncularına rağmen geçen hafta yayınlanan 2. bölümü ile 2.91 oranında reyting alarak büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştı. Çarşamba akşamı yine ilginç şekilde Osmanlı dizisi olan ATV'nin Kuruluş Osman dizisi hem Total hem AB'de birinci sırada yer aldı.

Çarşamba günü ilk 10'da dahi giremeyen Son Nefesime Kadar dizisi için de beklenen final kararı çıktı. Dizi önümüzdeki haftalarda yayından kaldırılarak final yapacak.