Ekonomi

Son dakika: Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları düştü! Kâr payı oranı yüzde kaç oldu?

Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları düşmeye devam ediyor. Ziraat Katılım Bankasının sunduğu konut finansmanına kâr oranı yüzde 0.79’a düştü. Buna göre tüketiciler Ziraat Katılım üzerinden düşük faizli konut kredisi alabilecek. Yapılan açıklamada Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları katılım bankası için tekrar düşürüldü.

Konut sahibi olmak isteyenler devlet bankalarından olan Ziraat Katılım sayesinde düşük kâr payı oranına göre hizmet alabiliyor. Kar payı oranını yüzde 0.79’a düşüren Ziraat Katılım Bankası bu hizmeti sıfır konutlar için sunacak.

2020 En Düşük Konut Finansmanı Hangi Bankada?

Katılım bankaları daima düşük kâr oranıyla tüketicilere finansman desteği sağlamaktadır. Konut ticareti yapanların daha çok tercih ettiği bu bankalar sayesinde faiz ödeme gibi bir durum söz konusu değildir. Haliyle 2020 en düşük konut finansmanı yüzde 0.79 kâr payı ile artık Ziraat Katılım Bankası tarafından sunuluyor.

Ziraat Katılım Bankası Finansman Paketleri

Ziraat Katılım üzerinden konut finansmanı dışında arsa ve bireysel iş yeri finansmanı da alınabilmektedir. Ayrıca taşıt ve ihtiyaç finansmanı da düşük kâr payı oranlarıyla sunulmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı