Ziraat Bankası hesabı olan vatandaşlar acil nakit ihtiyaçları için başvuru yapmaları gerekiyor. Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden bu işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Acil ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsa ve banka hesabı varsa artık şubelere gitmesine gerek yok. 

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yaptığı duyuru sonrasında vatandaşlara hızlı bir şekilde artık bankamatik kartı üzerinden ve mobil uygulama üzerinden kredi vereceğini açıkladı. Uzaktan başvuru yapılarak alınacak olan bu ihtiyaç kredilerinde banka gelir belgesiz olarak vatandaşlara Kredi imkanı sunacak. 

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu öğrenebilmek için kendi hesabını üzerinden internet şifresi alarak Ziraat Bankası mobil uygulamasına giriş yapabilir kolay bir şekilde kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin TC kimlik numaraları üzerinden yapılacak sorgulama sonrasında gelir durumuna da bakılarak kredi onayı verilecek ve genel müdürlük sizlere hızlı bir şekilde sonuç verecektir.

zrt-3

Emekli olan kişilere ayrı kampanya yapılıyor

Ziraat Bankası üzerinden emekli olan vatandaşlar eğer nakit kredi kullanmak istiyorsa emekli maaşlarına bu bankaya taşıyarak hızlı bir şekilde Kredi başvurusunda bulunabiliyor. Ziraat Bankası emekli kredisi kampanyasına katılmak için emekli maaşınızı Ziraat Bankası şubelerine taşırsanız banka sizlere hiçbir şekilde kredi notu sormadan 200 bin TL'ye kadar kredi onayı vermektedir. 36 ay vadeli olarak alabileceğimiz bu Kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar ayrıca Ziraat Bankası şubesi üzerinden kredi kartı ve emekli maaşını yeni taşıdığınız içinde Emekli promosyonu imkanından faydalanacaklardır.

Ziraat Bankası üzerinden sigortalı olarak çalışan kişilerde kredi kullanmak istiyorlarsa bankada en az 6 aylık bir sigorta geçmişi olması gerekiyor. Yeni bir işe başladıysanız bu Bankadan da kredi kullanmak istiyorsanız kefil olarak veya bankaya yapılacak vererek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Banka şubelerine giderek kredi başvurusu yapılacak olan kişiler kimliklerini ve gelir belgelerini yanında götürerek Kredi başvurusunda bulunabilir. Yapılacak olan bu kredi başvurusu sonrasında bankalar 5 dakika içerisinde sizleri Kredi sonucunu verecek bir onaylanan tutarı hemen hesabınıza yatmanız için Bank internet bankacılığı şifresi ile birlikte işlem yapılacaktır.